×

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 22.09.2023 zostaną dostarczone do 02.10.2023.  

MArchiwa miesięczne: Czerwiec 2021

 1. Dlaczego warto kupić welurowy fotel? 5 powodów

  Dlaczego warto kupić welurowy fotel? 5 powodów

  Fotel z welurowym obiciem to jeden z wygodniejszych foteli. Można się w nim zanurzyć z książką i herbatą, pięknie wygląda, a jego miękkie obicie sprawia, że czujemy się błogo. Na co zwrócić uwagę, szukając fotela z weluru do swojego salonu?

  Czytaj więcej
 2. Ciemne meble do salonu - do czego będą pasować?

  Ciemne meble do salonu - do czego będą pasować?

  O ile ciemnobrązowe meble są dość często wybierane, o tyle z np. ciemnoczerwonymi nie jest już tak łatwo. Bardziej energetyczne kolory w swoich najciemniejszych odcieniach mogą nie pasować do każdego stylu i koloru ścian. Do jakiego wnętrza pasują ciemne meble? Na co zwrócić uwagę, szukając ciemnych mebli do salonu?

  Czytaj więcej
 3. Nowoczesne sofy do biura lub gabinetu - jak ją wybrać?

  Nowoczesne sofy do biura lub gabinetu - jak ją wybrać?

  Od ponad roku większość z nas pracuje zdalnie. Choć części z nas jest łatwiej z pracować z domu, każdy z nas potrzebuje odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni. Potrzebujemy nie tylko odpowiedniego biurka i krzesła, ale również wygodnej sofy, na której będzie można spędzić przerwę. Jaka powinna być sofa do biura? Na co zwrócić uwagę, wybierając kanapę biurową?

  Czytaj więcej
 4. Jak urządzić kącik wypoczynkowy w salonie?

  Jak urządzić kącik wypoczynkowy w salonie?

  Miejsce do relaksu i wypoczynku powinno znajdować się w każdym domu. Dla jednych idealnym miejscem na stworzenie kącika wypoczynkowego jest sypialnia, dla innych taras, a dla jeszcze innych salon. Jak urządzić kącik wypoczynkowy?

  Czytaj więcej
 5. Welurowy fotel i sofa w kolorze butelkowej zieleni

  Jak dobrać fotel do sofy?

  Wybór sofy i foteli często stają się wyzwaniem. Czym się kierować? Jak wybrać tak, by cała aranżacja była spójna i pięknie wyglądała? Jak znaleźć odpowiednie fotele do już stojącej w salonie sofy?

  Czytaj więcej