Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Czytaj więcej

Akceptuję ciasteczka

Blog

 1. Top 10 sof w odcieniach zieleni

  Top 10 sof w odcieniach zieleni

  Zielona sofa dla niektórych to coś co może wydawać się abstrakcyjne we wnętrzu. Do czego może pasować mebel w takim kolorze, a jeśli już stanie w salonie to jak dobrać do niej dodatki? Jeszcze kiedyś klienci stali przed takimi pytaniami. Dziś wszystko się zmieniło i zdecydowanie kolor zielony to Wasz ulubiony jeśli chodzi o sofy i fotele. Dziś wpis właśnie o naszych dziesięciu sofach w odcieniach zieleni.

  Czytaj więcej
 2. Jak dbać o tapicerowane meble?

  Jak dbać o tapicerowane meble?

  Meble tapicerowane cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wygodne sofy, piękne, stylowe fotele potrafią wypełnić wnętrze i zagwarantować komfort i miły odpoczynek w gronie najbliższych. Ważne, aby mebel był nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny i spełniał swoją rolę wizualną, czyli powinien być wizytówką salonu lub pokoju gościnnego. Tutaj ogromną rolę odgrywa tkanina obiciowa o której troszkę chcemy Wam opowiedzieć. Przedstawimy kilka rodzajów tkanin z jakich wykonywane są nasze meble i powiemy jak należy konserwować meble tapicerowane.

  Czytaj więcej
 3. Żółta sofa w salonie. 3 pomysły na salon w jesiennym klimacie

  Żółta sofa w salonie. 3 pomysły na salon w jesiennym klimacie

  Jesień to piękna pora roku. Ze względu na kolory, klimat i urok. Niektórzy boją się lub nie chcą dostrzec tych wartości i polubić się z jesienną kurtką i czapką, a przecież długie wieczory wcale nie muszą być smutne i ponure, a deszczowe poranki można przeżyć naprawdę z uśmiechem na twarzy. Grunt to pozytywne nastawienie i przygotowanie się dobrze do tej pory roku.

  Czytaj więcej
 4. Jaką sofę wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?

  Jaką sofę wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?

  Styl industrialny ma swoje początki w latach 50. XX wieku w Ameryce. Nie powstał z potrzeby stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego, a bardziej z konieczności. Jaka to była konieczność? Zagospodarowanie pustych fabryk i pomieszczeń przemysłowych. Nikt nie przypuszczał, że powstanie coś, co dziś jest symbolem ekskluzywności i minimalizmu. 

  Czytaj więcej
 5. Top 5 - Najlepsze Welurowe Sofy

  Top 5 - Najlepsze Welurowe Sofy

  Lubisz urządzać wnętrze i ciągle coś zmieniasz w swoim salonie? Jeśli tak to super trafiłeś, bo w tym wpisie znajdziesz nasze top 5 najlepszych sof welurowych, które pomogą Ci stworzyć piękną i komfortową strefę komfortu. 

  Czytaj więcej
 6. Sofa Chesterfield - do jakiego wnętrza będzie pasować?

  Sofa Chesterfield - do jakiego wnętrza będzie pasować?

  Sofa Chesterfield to mebel bardzo charakterystyczny. Klasyczny i zarazem elegancki i dostojny. Większości kojarzy się ze stylem angielskim i kolonialnym. Można wykorzystać ją w wielu aranżacjach, ale należy pamiętać, że nie do każdej będzie pasować. Klasyczne sofy są najczęściej wybieranymi przez klientów.

  Czytaj więcej
 7. Szara sofa – jak dobrać kanapę w kolorze szarym do swojego wnętrza?

  Szara sofa – jak dobrać kanapę w kolorze szarym do swojego wnętrza?

  Szare ściany, szare meble  są dziś  tak samo modne jak te kilka lat temu, kiedy to szarość była wszędzie. Dosłownie wszędzie. Pamiętamy jak dzwonili do nas klienci i prosili, aby pomóc im dobrać kanapę do szarych ścian, szarych zasłon, a nawet szarej podłogi. Dziś troszkę się zmieniło i zaczynają królować kolorowe sofy i fotele, ale w dalszym ciągu duża część osób stawia jednak  np. na szarą sofę lub szary narożnik z funkcją spania.

  Czytaj więcej
 8. Jaką sofę wybrać do małego salonu?

  Jaką sofę wybrać do małego salonu?

  Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że małe mieszkanie nie jest  ustawne, trudno je zaaranżować i dobrać odpowiednie meble tak, by cała przestrzeń była wygodna i funkcjonalna. 

  Czytaj więcej
 9. Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

  Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

  Wybór sofy do salonu to dość trudna sprawa. Wymaga od nas z pewnością cierpliwości i przede wszystkim czasu, aby zapoznać się z jak największą liczbą modeli kanap, które dopasują się do naszego wnętrza. Strefa komfortu w salonie to miejsce bardzo ważne i warto zatrzymać się dłużej podczas organizowania przestrzeni w tym miejscu.

  Czytaj więcej
 10. Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

  Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

  Sypialnia to miejsce, które dla wielu jest azylem. Miejscem gdzie odpoczywają, regenerują siły. Czytają książki, słuchają muzyki, wyciszają się. I nie ma w tym nic dziwnego bo taka właśnie powinna być sypialnia. Cicha, pozwalająca nam na pełny relaks. Wygodna i przestronna, aby regenerować siły na każdy kolejny dzień.

  Czytaj więcej
Strona