×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 15.06.2024 zostaną dostarczone do 24.06.2024.  

Sofy ze skóry ekologicznej

Ponadczasowe sofy pokryte skórą ekologiczną. Oryginalne formy i szeroka gama kolorystyczna. Postaw na klasykę i wybierz sofy z ekologicznej lub wegańskiej skóry. Darmowa dostawa na ternie całej Polski.
Kupuj wg
Cena
Obicie
Typ nogi
Pomieszczenie
Kolor
Głębokość
Szerokość
Wysokość

Produkty 13

Produkty 13

Salon to miejsce w którym spędzamy większość dnia i czujemy się w nim dobrze kiedy jest urządzony miło, przytulnie i funkcjonalnie. Wybór sofy do salonu to bardzo ważna kwestia i nie należy podejmować zbyt pochopnych decyzji w tym temacie. Warto zastanowić się czego oczekujemy od tego wnętrza i na czym najbardziej nam zależy jeśli chodzi o funkcjonalność kanapy i jej wygląd. 

 

Sofa dwuosobowa i trzyosobowa ze skóry ekologicznej

Mała sofa to zawsze świetna opcja do małych pokoików dziennych. Można ją ustawić w centralnym punkcie domu i z pewnością stanie się piękną wizytówką salonu. Sofy dla dwóch osób z ekoskóry są praktyczne i bardzo funkcjonalne. Pierwsza kwestia to z pewnością łatwość czyszczenia skóry ekologicznej. Materiał ten jest odporny na zabrudzenia, nie wchłania tak szybko wody i nie musisz się martwić o plamy, które mogą powstać po wylanej kawie, czy herbacie. Kanapa pokryta sztuczną skórą sprawdzi się na pewno w domu gdzie są małe dzieci i np. koty, czy psy.

Kanapa dla trzech osób to również świetna propozycja do poczekalni i salonów kosmetycznych. Bardzo często możemy spotkać w recepcji sofy trzyosobowe pokryte ekoskórą. Takie miejsca potrzebują mebli trwałych i wytrzymałych jeśli chodzi o zabrudzenia i dość intensywne użytkowanie. Taką sofę bez problemu wyczyścisz letnią wodą i płynem. Bez konieczności angażowania firm piorących. 

 

Funkcjonalny narożnik ze sztucznej skóry do małego i dużego salonu

Materiał przypominający sztuczną skórę sprawdza się chyba w każdym wnętrzu i warto wspomnieć, że odnajduje się w wielu aranżacjach. Taką kanapę wykorzystasz do wnętrz w stylu retro, ale równie dobrze odnajdzie się w nowoczesnym i klasycznym salonie.

Najważniejsza jest tutaj funkcjonalność materiału, która bez wątpienia poradzi sobie z dużą rodziną, z dziećmi i zwierzętami. Kiedyś sofa pokryta skórą ekologiczną była symbolem stylu i elegancji. Dziś nic się nie zmieniło, ale warto dodać, że jest także symbolem dobrego gustu i mądrego wyboru np. do miejsc takich jak biuro czy gabinet lekarski. Tak, właśnie te sofy są najczęściej kupowane do miejsc, gdzie każdego dnia pojawia się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt osób. 

Skóra ekologiczna wbrew pozorom jest bardzo miła w dotyku. Nie jest zimną tkaniną tak jak wielu uważa, a jej struktura pozwala na naprawdę przyjemne użytkowanie danego mebla. Można śmiało powiedzieć, że kanapy i narożniki pokryte sztuczną skórą cieszą się bardzo dużą popularnością, porównywalnie jeśli chodzi o postawienie na sofy pokryte tkaniną.