×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 21.07.2024 zostaną dostarczone do 29.07.2024.  

Sofy modułowe

Kanapa modułowa daje duże możliwości aranżacyjne. Dokładając kolejne moduły można powiększyć sofę bądź stworzyć obszerny narożnik do siedzenia.

Kupuj wg
Cena
Kolor
Głębokość
Szerokość
Wysokość

Produkty 1-36 z 57

Strona

Produkty 1-36 z 57

Strona

Chęć posiadania oryginalnego mebla łatwo spełnisz, decydując się na sofy modułowe. Ten typ mebli pozwoli Ci stworzyć kształt sofy według własnych upodobań dopasowany do wielkości wnętrza. Niezależnie, czy potrzebujesz w salonie kanapę, czy narożnik, w ofercie naszego sklepu znajdziesz moduły do konfiguracji wymarzonego wypoczynku. 

Nowoczesne sofy modułowe

Nowoczesne sofy modułowe, składające się z prostych formie modułów, świetnie pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym. Minimalistyczna sofa złożona z modułów najlepiej jak gra pierwsze skrzypce w salonie. Dlatego, jeśli chcesz stworzyć stonowane wnętrze, lepiej zdecyduj się na dodatki w podobnym klimacie. Uzyskasz w ten sposób gustowną aranżację, którą zachwycisz swoich gości. Jeśli jednak przepadasz za oryginalnymi akcentami, wybierz do swojej kanapy modułowej poduszki w dekoracyjny wzór. Taki trik aranżacyjny pozwoli Ci uzyskać stylowe i zarazem wyróżniające się wnętrze. 

Oprócz walorów dekoracyjnych nowoczesne sofy składające się z modułów są także bardzo komfortowe. To zasługa starannie dobranego materiału wypełniającego siedzisko i oparcie. Wewnątrz siedziska stosowane jest wysokoelastyczna pianka, zapewniająca wygodę podczas siedzenia na sofie. To, co wyróżnia ten materiał od innych tańszych wypełniaczy to także wysoka odporność na odkształcanie. Dzięki temu nawet przy częstym użytkowaniu wypoczynku modułowego możesz mieć pewność, że zachowa on na długo swój kształt i piękny wygląd.

Kanapy modułowe z funkcją spania

Meble składające się z modułów można bez trudu zamienić także na wygodne łóżko. Sofa modułowa rozkładana w ciągu dnia spełnia funkcję kanapy do siedzenia, a wieczorem sprawdzi się do spania. Tego rodzaju mebel świetnie nadaje się do małych mieszkań, w których salon pełni funkcję sypialni.  A jeśli nawet masz oddzielne pomieszczenie do spania, to czasem zdarzają się nagłe sytuacje, kiedy wpadają do Ciebie znajomi czy krewni, wtedy posiadanie w domu sofy modułowej z funkcją spania pomoże C stworzyć komfortowe miejsce do snu. 

Kanapa składająca się z modułów posiada cichy system rozkładania, w ten sposób szybko i bez zbędnego hałasu rozłożysz ją w nocy, nie budząc innych domowników. Zastosowany wewnątrz sof modułowych system rozkładania jest także solidny i wytrzymały, przez co nawet przy częstym rozkładaniu mebla wszystko działa sprawnie i bez zakłóceń. Nie musisz się martwić, jeśli często używasz sofy jako łóżka, zastosowanie wysokiej jakości systemu do rozkładania mebla pozwoli Ci w bez problemu korzystać z tej funkcjonalności. 

Narożnik modułowy

Nie tylko modułowe meble jak sofy są popularne w ostatnim czasie. Nasi klienci coraz częściej decydują się na komfortowy narożnik modułowy, który zapewnia znacznie więcej miejsca niż sofa dwu czy trzyosobowa. Oprócz większej powierzchni wypoczynkowej, taki mebel zastępuje fotele i pufy, a wnętrze staje się bardziej przestronne. Do wyboru masz zarówno nowoczesne narożniki, jak i posiadające klasyczną formę. Niezależnie na jaki styl się zdecydujesz, jeśli zależy Ci na najwyższym komforcie i stworzeniu pięknego wnętrza, modułowy narożnik będzie idealnym rozwiązaniem. 

Możesz dostawiać kolejne moduły do swojego narożnika, powiększając jego powierzchnię do siedzenia. Jeśli znudził Ci się obecny kształt mebla wypoczynkowego, dzięki modułom możesz wpływać na ostateczny wygląd narożnika, bez konieczności zakupu nowego wypoczynku. To wygodne i oszczędne rozwiązanie, które nie wymaga dużych nakładów pieniężnych. Pojedyncze moduły są tańsze w porównaniu z zakupem nowej kanapy, co przemawia na ich korzyść. Nic więc dziwnego, że klienci sklepu slf24.pl chętnie wybierają do swojego domu kanapy modułowe lub narożniki.