Nowoczesne sofy do biura lub gabinetu - jak ją wybrać?

Od ponad roku większość z nas pracuje zdalnie. Choć części z nas jest łatwiej z pracować z domu, każdy z nas potrzebuje odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni. Potrzebujemy nie tylko odpowiedniego biurka i krzesła, ale również wygodnej sofy, na której będzie można spędzić przerwę. Jaka powinna być sofa do biura? Na co zwrócić uwagę, wybierając kanapę biurową?

Po co sofa w domowym gabinecie?

Sofa do biura w domu może stać się nie tylko wygodnym miejscem na przerwę w pracy, ale również profesjonalnym tłem dla wideokonferencji. Dodatkowo sprawi, że wnętrze będzie bardziej przytulne. Poza tym obicie w żywym kolorze sprawi, że domowy gabinet stanie się bardziej energetyczny i będzie się nam pracować lepiej i efektywniej.

Polecane modele sof do biura

Od czego zacząć szukanie sofy do biura? Pierwszym kryterium powinien być styl. W gabinecie urządzonym w stylu skandynawskim powinna znaleźć się prosta kanapa biurowa w delikatniejszym odcieniu, np. beżowa lub szara, taka jak Nimbus lub Kooper. Gdy chcesz przełamać kolory wnętrza żywym akcentem świetnie sprawdzi się Coco z obiciem w intensywnym kolorze.

Klasyczna kanapa do biura  to również świetny pomysł. Idealnie sprawdzi się w gabinecie w stylu glam lub z akcentami retro. Tutaj świetnie zaprezentuje się sofa Chesterfield Modern Wood z obiciem w jasnym lub klasycznym kolorze.

Skandynawskie i klasyczne sofy biurowe nie tylko dobrze wyglądają, ale są również bardzo wygodne i łatwe w utrzymaniu w czystości. To ważne szczególnie w miejscach, takich jak poczekalnia w przychodni. Często zdarza się, że kanapa u lekarza, która wygląda na wygodną wzbudza do niego zaufanie. Do poczekalni świetna będzie sofa Slender Wood lub Kooper. Dodatkowo piękna kanapa u lekarza sprawi, że wnętrze sprawi wrażenie mniej sterylnego. To dla wielu pacjentów ważne, ponieważ dzięki temu nie czują się jak w szpitalu. By wnętrze poczekalni było bardziej przytulne warto postawić na sofę z miłym w dotyku obiciem, np. z weluru. Jednym z bardziej popularnych modeli takich sof jest kanapa biurowa Zinola – lekka i mobilna.

Kanapa do domowego gabinetu

Coraz częściej, by nie ponosić kosztów wynajmu, wielu specjalistów decyduje się na stworzenie gabinetu w domu lub mieszkaniu. Jak zaaranżować taką przestrzeń? W domowym gabinecie powinny znaleźć się wygodna sofa, stolik kawowy i kilka estetycznych dodatków.

Nowoczesna sofa do biura powinna być modna i wygodna oraz dobrana do stylu wnętrza. Jedną z oryginalniejszych sof do gabinetu jest Varde Velvet. Ta sofa będzie idealna do  domowego gabinetu szefa. Kolejnym nowoczesnym modelem, który będzie idealnym meblem jest sofa Chesterfield Max Wood ze skórzanym obiciem. To kanapa idealna do domowego gabinetu. Będzie świetnie współgrać z każdym kolorem ścian.

Wybierając meble do gabinetu dyrektora warto pamiętać, że dla wielu z nich liczy się elegancja. Kanapa do jego biura powinna łączyć wygodę i estetyczny wygląd. Jedną z takich sof do domowej przestrzeni biurowej dyrektora jest sofa Chesterfield Grand. To masywna sofa z pikowanym oparciem łącząca elegancję i wygodę. Obicia w klasycznych kolorach sprawią, że będzie idealna do każdego wnętrza.

 

Modne kanapy biurowe – cena

Czy sofa do gabinetu musi być droga? Nie. Sofy od polskich i europejskich producentów to sofy w najlepszych cenach. Choć niższa cena może sugerować niższą jakość tak nie jest. W sklepie slf24.pl znajdziesz najmodniejsze sofy biurowe w atrakcyjnych cenach. Warto śledzić naszą ofertę na bieżąco i szukać najlepszej kanapy do swojego domowego gabinetu w promocyjnej cenie.