×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 26.04.2024 zostaną dostarczone do 13.05.2024.  

Inne

Uzupełnij swoje wnętrze o ciekawe ławki, pufy lub poduszki. W sklepie SLF24 znajdziesz mnóstwo pięknych podnóżków i puf, które odmienią każde wnętrze.

Produkty 1-36 z 129

Strona

Produkty 1-36 z 129

Strona

Funkcjonalne wnętrze to takie w którym mamy bardzo dużo praktycznych mebli. Wygodne tapicerowane ławki, pufy i podnóżki to wciąż bardzo lubiane i chętnie kupowane meble. Cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ dzięki nim możesz zadbać o dodatkowe miejsce do siedzenia w salonie lub zagwarantujesz swoim gościom wygodne zakładanie i zdejmowanie butów.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko wygodne, tapicerowane kanapy, sofy narożne i fotele. Pozostałe meble jakie chcemy Wam zaoferować to małe meble, które tworzone są na miarę dużych możliwości i wymagań naszych klientów. Tapicerowane ławki i pufy to hity, które zawsze są w modzie i cieszą się popularnością od wielu lat.

 

Tapicerowane ławki – idealne do przedpokoju 

Są takie miejsca w domu, które już od samego progu powinny mówić, że dbamy o komfort wszystkich domowników oraz naszych gości. Takim miejscem jest właśnie przedpokój w którym oprócz praktycznych wieszaków powinna się znaleźć wygodna ławka pokryta tkaniną. Dzięki niej bez problemu zdejmiesz i założysz buty, a Twoi goście będą zachwyceni funkcjonalnością tego pomieszczenia. Małe meble, a robią tak ogromną robotę i podkreślają nasz dobry styl i gust.

 

Podnóżki do pokoju dziecka

Pokoje naszych dzieci wymagają dużej uwagi podczas aranżacji przestrzeni. Musimy znaleźć tam miejsce na spokojny sen, naukę i zabawę. Nie możemy zajmować przestrzeni dużymi meblami i warto pomyśleć wtedy o małym meblu, który będzie ładnie wyglądał i dodatkowo spełniał swoją funkcję i tutaj świetną propozycją są małe, tapicerowane podnóżki. Dzięki nim nie zajmiemy dużo miejsca w pokoju dziecka i damy komfort nie tylko naszym pociechom, ale także sobie kiedy będziemy odwiedzać azyl naszego malucha. Podnóżki sprawdzają się także przy tapicerowanych kanapach i sofach narożnych.

 

Małe meble – funkcjonalne i zawsze w modzie

Pufa to mebel, który jest lubiany ze względu na małe gabaryty i duże możliwości. Kolorowe podnóżki i pufy sprawdzą się w każdym wnętrzu. Pokój dzienny to pomieszczenie w którym spędzamy najwięcej czasu. Jeśli zależy nam na dodatkowych miejscach do siedzenia śmiało możesz postawić na małe, tapicerowane meble. Są wygodne i świetnie podkreślają charakter wnętrza. Modne kolory i ciekawy tkaniny obiciowe dają gwarancję stworzenia z nimi ciekawych stylizacji.

Mały podnóżek to również komfort dla naszych dzieci, które będą mogły bezpiecznie spędzać na nich czas. Pokój dziecka dzięki takiej małej pufie nabierze fajnego, ciepłego klimatu. Jeśli dokonasz tego zakupu będziesz miał poczucie, że wnętrze z tym meblem jest funkcjonalne i bardzo eleganckie.