Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Czytaj więcej

Akceptuję ciasteczka

Narożnik to bardzo praktyczny mebel i sprawdza się zarówno w małym jak i dużym salonie. Mała kawalerka wymaga dobrej organizacji swojej przestrzeni. Do aranżacji niedużego metrażu potrzebne są meble funkcjonalne, a takie z pewnością będą narożniki z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. W dzień będą spełniać swoje funkcję jako mebel wypoczynkowy, a w nocy staną się wygodnym miejscem do spania. Pojemnik na pościel daje dodatkowy komfort pod względem przechowywania kołdry i poduszek.

 

Sofa w kształcie litery L – idealny mebel do dużego salonu 

Duża przestrzeń w pokoju dziennym pozwala na wybór jednego dużego mebla lub nawet zestawu wypoczynkowego. Do sofy trzyosobowej możemy wybrać jeszcze wygodny fotel tapicerowany lub sofę dwuosobową, a do narożnej sofy dwa fotele. Rogówka to mebel, który jest bardzo praktyczny i wciąż najczęściej wybierany jeśli chodzi o meble wypoczynkowe do pokoju dziennego. Dużo miejsca do siedzenia i komfort na naprawdę wysokim poziomie. Funkcja spania i pojemnik na pościel to dodatkowy plus, który sprawia, że kanapa staje się idealnym meblem do każdego wnętrza. Funkcjonalny powinien być także materiał. Wysoka klasa ścieralności i odporność na zabrudzenia to najważniejsze aspekty którymi powinniśmy kierować się podczas wyboru odpowiedniej tkaniny obiciowej. Modna plecionka, a może  przyjemny w dotyku welur? Jeśli chodzi o narożne sofy to u nas wybór tkanin jest bardzo bogaty i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

Uniwersalne narożniki w bardzo modnych kolorach 

W naszym sklepie kanapy narożne wykonywane są w najróżniejszych tkaninach obiciowych. Niemniej jednak najmodniejszymi narożnikami uniwersalnymi są te pokryte welurem. Materiał ten sprawdza się świetnie w każdym wnętrzu. Styl skandynawski, styl klasyczny i nowoczesny poradzą sobie z welurową sofą rogową. Musimy dodać, że nasze modele welurowych kanap także mają funkcję spania i pojemnik do przechowywania pościeli.

Welur kochają wszyscy i z upływem czasu nic się nie zmienia i wciąż chętnie decydujecie się na właśnie ten rodzaj materiału. Meble tapicerowane pokryte właśnie taką tkaniną cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i chętnie wykorzystywane są w różnych wnętrzach i aranżacjach. Welurowe kanapy pojawiają się w salonach kosmetycznych, a nawet w biurach. Są bardzo eleganckie, ale również bardzo wygodne i super podkreślają charakter i styl danego pomieszczenia.

Narożniki

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 49

  1. Promocja Narożnik lewy Dillon Velvet
  2. Promocja Narożnik prawy Magnus
  3. Promocja Narożnik lewy Magnus
  4. Promocja Narożnik uniwersalny z pufą Ludo
  5. Promocja Narożnik uniwersalny Ludo
  6. Promocja Narożnik prawy z dopasowanymi poduszkami oparciowymi Majestic
  7. Promocja Narożnik lewy z dopasowanymi poduszkami oparciowymi Majestic
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 1-12 z 49