Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Czytaj więcej

Akceptuję ciasteczka

Dostawa – sofy, łóżka, fotele, krzesła

Większość produktów z naszej oferty dostarczana jest do klienta w ciągu 14 dni roboczych. Są także linie mebli na które nasz klient musi poczekać troszkę dłużej ok 4-5 tygodni. Termin ten jest liczony od momentu otrzymania płatności. Do większości zakupionych u nas towarów nie doliczamy kosztów transportu, za wyjątkiem specjalnych ofert promocyjnych, gdzie koszt transportu podany jest przy produkcie.

Dbając o komfort naszych klientów, towar wysyłamy za pośrednictwem profesjonalnej firmy transportowej, która od wielu lat specjalizuje się w dostawie przesyłek wielkogabarytowych do domu.

Transport zamówionego towaru odbywa się specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.  

Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarcza mebel pod wskazany adres, wnosi go niezależnie od piętra i gabarytu, następnie starannie rozpakowuje w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.

Dostarczony produkt ustawiany jest zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu, natomiast wszystkie zbędne opakowania wyrzucane są do odpowiedniego pojemnika komunalnego.


Podsumowując:

  • Dostawa pod wskazany adres

  • Dwuosobowy zespół

  • Wniesienie niezależnie od piętra

  • Rozpakowanie i okazanie produktu

  • Ustawienie we wskazanym miejscu

  • Wyrzucenie zbędnych opakowań


Dodatkowo każdy transport obejmuje następujące usługi :

System powiadomień mail/SMS

Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu.

Dostęp do Panelu Klienta

Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu, w którym oprócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.