×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 26.04.2024 zostaną dostarczone do 13.05.2024.  

Punkty stacjonarne

Prowadzimy sprzedaż tylko internetową, ale są w Polsce miejsca gdzie mamy małe ekspozycje z Waszymi ulubionymi modelami sof i foteli.

Cieszymy się, że jesteście z nami i wybieracie nasze polskie produkty. Dostawaliśmy mnóstwo zapytań o miejsca stacjonarne i postanowiliśmy podjąć współprace z osobami, które doskonale znają nasze produkty i z ogromnym zaangażowaniem przedstawią Wam nasze tapicerowane meble.

Jeśli macie ochotę odwiedzić nas w tych miejscach prosimy o wcześniejszy kontakt z numerami widocznymi poniżej .

Warszawa – Studio Skandal. 

Miejsce niezwykle klimatyczne i w świetnej lokalizacji . Znajdują tam m.in. takie linie mebli jak Chesterfield, Chesterfield Modern, Slender czy Kooper oraz wiele innych. To właśnie tam możecie obejrzeć także próbniki wszystkich materiałów z jakich wykonujemy nasze sofy.

Dokładny adres to:

Studio Skandal

Ul. Sienkiewicza 4

Tel. 601-131-339

 Godziny otwarcia 9-17 - od poniedziałku do piątku

 

Wrocław – Projektownia Studio

Miejsce w świetnej lokalizacji, łatwy dojazd i możliwość obejrzenia nie tylko mebli, ale również próbników tkanin. Obejrzycie tam np. fotel Karin, dużą sofę Chesterfield Modern na złotych nóżkach i designerską kanapę Slender.

Dokładny adres to:

Projektownia - Studio

Ul. Legnicka 52

Tel: 509-011-818

Godziny otwarcia: 8-16Kielce

To nasz najnowszy punkt - miejsce gdzie tworzą się piękne wnętrza  - biuro naszych zaprzyjaźnionych architektów. Zobaczycie tam fotel Flic, linię Kooper, Chesterfield , Slender, Demure, Mossa.

ul. Generała Tadeusza Kościuszki 18/22 25-001 Kielce

Punkt czynny od pon - pt 10.00 - 18.00
tel: 604 970 231


Poznań

Nasze meble można obejrzeć w Pasażu Rondo  - przy ul. Zamenhofa 133. Dokładnie zobaczyć tam można sofę Slender, Flic, Fotel Ducon oraz małe pufy Flair. Od niedawna także sofy z linii Chesterfield Modern oraz fotel Hollis z podnóżkiem.

Zamenhofa 133, 61-131 Poznań