Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Czytaj więcej

Akceptuję ciasteczka
 1. Małe wnętrza – jaki narożnik lub sofę wybrać, aby było funkcjonalnie i przestrzennie

  Małe wnętrza – jaki narożnik lub sofę wybrać, aby było funkcjonalnie i przestrzennie

  Małe mieszkania rządzą się swoimi prawami. Czasem wydaje nam się, że nie można w nich zbyt wiele zrobić, ale to błędne myślenie. Jest mnóstwo sposobów, aby z małego mieszkanka wydobyć wszystko to co najlepsze. Podstawą w salonie lub pokoju dziennym jest odpowiednia sofa lub narożnik.

  Czytaj więcej
 2. Jakie łóżko wybrać do nowoczesnej sypialni?

  Jakie łóżko wybrać do nowoczesnej sypialni?

  Sypialnia jest niezwykle osobistą przestrzenią. To w niej odpoczywamy i regenerujemy siły na kolejny dzień. Warto urządzić ją nie tylko modnie, podążając za trendami. Musimy skupić się przede wszystkim na komforcie i funkcjonalności. Jakie łóżka polecamy?

  Czytaj więcej
 3. Nowoczesność idzie w parze z komfortem

  Nowoczesność idzie w parze z komfortem

  Dom to miejsce do którego chętnie wracamy. Po ciężkim dniu w pracy marzy nam się wygodna kanapa, dobry film i filiżanka ciepłej herbaty. Wspólnie spędzone chwile w gronie najbliższych. Tysiące rozmów podczas przepysznych obiadów. To właśnie w domu czujemy się bezpiecznie i każdy nawet najmniejszy jego zakamarek ma dla nas jakieś znaczenie.

  Czytaj więcej
 4. Jak urządzić mieszkanie tak, by było jedyne w swoim rodzaju?

  Jak urządzić mieszkanie tak, by było jedyne w swoim rodzaju?

  Dziś opowiemy krótko o pewnej ważnej kwestii, która jest pomijana podczas aranżacji naszych wnętrz. Z reguły wiemy, że osoby, które mają w planach urządzanie mieszkania, remont salonu, lub nawet całego domu szukają inspiracji w sieci, czasopismach, czy nawet u sąsiada za ścianą. Czy jest to prawidłowe podejście do sprawy jeśli marzymy o wnętrzu jedynym w swoim rodzaju?

  Czytaj więcej
 5. Usiądź wygodnie i zacznij marzyć

  Usiądź wygodnie i zacznij marzyć

  Żyjemy w takim pędzie, że często zapominamy o sobie. Czasem zdarza się tak, że zabieramy pracę do domu i nici z naszego relaksu i odpoczynku. Nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu dla najbliższych. Nie mamy czasu na marzenia. Co zrobić, by nie zatracić się w tym wszystkim i znaleźć pewnego rodzaju równowagę, która pozwoli nam na to co do tej pory wydawało nam się niemożliwe?

  Czytaj więcej