×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 15.06.2024 zostaną dostarczone do 24.06.2024.  

Usiądź wygodnie i zacznij marzyć

Usiądź wygodnie i zacznij marzyć

Żyjemy w takim pędzie, że często zapominamy o sobie. Czasem zdarza się tak, że zabieramy pracę do domu i nici z naszego relaksu i odpoczynku. Nie mamy czasu dla siebie. Nie mamy czasu dla najbliższych. Nie mamy czasu na marzenia. Co zrobić, by nie zatracić się w tym wszystkim i znaleźć pewnego rodzaju równowagę, która pozwoli nam na to co do tej pory wydawało nam się niemożliwe?

Wszyscy mamy jakieś marzenia. Każdy z nas ma jakieś cele do których dążymy mniej lub bardziej. Jedni uparcie realizują swój plan i osiągają sukces, a inni nie mają na to czasu, lub zwyczajnie brakuje im motywacji. Doba wydaje nam się za krótka i chcielibyśmy dołożyć jej kilka godzin, by móc zrobić jak najwięcej i znaleźć w końcu czas dla siebie. Niestety nikt z nas nie ma jeszcze takiej mocy, ale kto wie.

Marzenia nie wołają jeść i nie przypominają nam o sobie każdego dnia. Jedyne co może pojawić się w chwili, kiedy sobie o nich przypomnimy to tylko wyrzuty sumienia, które z czasem ucichną i szybko o nich zapomnimy. Warto jednak pamiętać, że nie musi tak być i wszystko można jeśli tylko tego chcemy. Nie bójmy się marzyć i działajmy w zgodzie z samym sobą. Pozwólcie sobie na małe i duże przyjemności i nie zapominajcie, że dla chcącego nic trudnego. Kiedyś przeczytałam bardzo ciekawą książkę z której dowiedziałam się, że ludzie którzy regularnie zapisują swoje marzenia i swoje pragnienia zarabiają w ciągu całego swojego życia dziesięć razy więcej niż te osoby, które tego nie robią. Dobra organizacja czasu i przestrzeni bardzo ułatwia nam życie i z pewnością warto wdrożyć w życie tą złotą zasadę i trzymać się jej tak długo jak tylko potrafimy.

Do czego zmierzam ? Każdy z nas powinien mieć takie miejsce w domu, gdzie może odpocząć, poczytać książkę. Gdzie poczuje się wyjątkowo i będzie miał taką swoją przestrzeń w której będzie czuł się dobrze. Oferta naszego sklepu jest bogata w fotele do salonu w skandynawskim stylu. Nie brakuje także foteli w stylu nowoczesnym, klasycznym i retro. Z doświadczenia wiemy, że fotel to obowiązkowy mebel w każdym domu. Jeśli chcesz stworzyć miejsce dla siebie i swoich marzeń to wybierz fotel, który nie tylko odmieni Twoje wnętrze, ale pozwoli na pełen relaks. Fotel uszak z podnóżkiem może tutaj okazać się strzałem w dziesiątkę i jesteśmy przekonani, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.