×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 15.06.2024 zostaną dostarczone do 24.06.2024.  

Jak urządzić mieszkanie tak, by było jedyne w swoim rodzaju?

Jak urządzić mieszkanie tak, by było jedyne w swoim rodzaju?

Dziś opowiemy krótko o pewnej ważnej kwestii, która jest pomijana podczas aranżacji naszych wnętrz. Z reguły wiemy, że osoby, które mają w planach urządzanie mieszkania, remont salonu, lub nawet całego domu szukają inspiracji w sieci, czasopismach, czy nawet u sąsiada za ścianą. Czy jest to prawidłowe podejście do sprawy jeśli marzymy o wnętrzu jedynym w swoim rodzaju?

Każda nawet ta najmniejsza inspiracja może okazać się bardzo pomocna i przybliżać nas małymi kroczkami do celu, czyli wymarzonego wnętrza w którym będziemy spędzać każdą wolną chwilę. Co jednak by się stało gdybyście zechcieli stworzyć coś swojego, wyjątkowego i unikatowego? Pomyślicie, że jest to nierealne, a uwierzcie nam JEST.

Analizując mnóstwo różnych projektów architektonicznych zauważyliśmy, że trend, który cały czas jest na czasie to wnętrza w kolorach białych i wszystkich odcieniach szarości. Mały procent z Was decyduje się na intensywne kolory np. niebieski, czerwony, czy jakiś odcień zieleni. Być może jest to kwestia gustu, a może troszkę boimy się innych połączeń i wolimy bazować na „bezpiecznych” kolorach ? Zdecydowanie to drugie. Wydaje nam się, że taki odważny krok jeśli chodzi o dobór kolorystki ścian może sprawić, że pokój dzienny będzie zbyt odważny, albo za ponury. Nie wiemy jak połączyć ze sobą kolor pastelowy z czymś intensywnym. Może wykonajmy próbę na wyznaczonym fragmencie ściany i sprawdźmy, czy np. biel i ciemniejszy odcień niebieskiego będzie współgrał ze sobą.

Kolejna kwestia i myślę najważniejsza to meble na jakie decydujemy się podczas urządzania swojego domu, czy mieszkania. To gdzie zaopatrujemy się w łóżko do sypialni, fotel do salonu, czy sofę to nasza indywidualna sprawa, ale jeśli decyzja padnie na sklep sieciowy to możemy być pewni, że nasz sąsiad, kuzyn, czy koleżanka będą mieć coś podobnego w swoim domu, o ile nie zdarzy się, że Wasze sofy będą wręcz takie same. Nie ma w tym nic złego, ale niewielu z Nas chciałoby dopuścić do takiej sytuacji. Przecież nasz dom to nasze miejsce na ziemi. To właśnie on będzie odzwierciedleniem  naszego stylu i charakteru. Powinniśmy stawiać na coś, co będzie nas wyróżniać z tłumu. Świetnym rozwiązaniem będą tutaj nasze meble, które są jedyne w swoim rodzaju i z pewnością pozwolą wszystkim na stworzenie czegoś wyjątkowego w swoich czterech ścianach. Nasza oferta jest bogata i znajdziecie nie tylko meble w stylu skandynawskim, ale także wygodne, klasyczne fotele i sofy. Nie brakuje sof i foteli do salonu w stylu retro.