×

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 22.09.2023 zostaną dostarczone do 02.10.2023.  

Małe wnętrza – jaki narożnik lub sofę wybrać, aby było funkcjonalnie i przestrzennie

Małe wnętrza – jaki narożnik lub sofę wybrać, aby było funkcjonalnie i przestrzennie

Małe mieszkania rządzą się swoimi prawami. Czasem wydaje nam się, że nie można w nich zbyt wiele zrobić, ale to błędne myślenie. Jest mnóstwo sposobów, aby z małego mieszkanka wydobyć wszystko to co najlepsze. Podstawą w salonie lub pokoju dziennym jest odpowiednia sofa lub narożnik.

Najlepiej wybrać kanapę z funkcją spania, lub narożnik z funkcją spania. Dzięki takiej opcji zyskasz dodatkowe miejsce do spania np. dla niezapowiedzianych gości lub rodziny. Jeśli masz kawalerkę to tym bardziej sofa z funkcją spania jest tutaj niezbędna. Czym powinna charakteryzować się sofa lub narożnik? Fajnie gdyby była lekka i oprócz funkcji spania miała także pojemnik na pościel. Świetną opcją sprawdzającą się w takich wnętrzach jest np. narożnik uniwersalny, który w łatwy sposób zamienisz stronami i masz zupełnie inny układ w mieszkaniu jeśli zajdzie taka potrzeba.

Każde nawet to najbardziej nietypowe mieszkanie może być piękne i funkcjonalne.  Tak naprawdę wszystko tkwi w szczegółach o których musimy pamiętać i o nie zadbać. Skupiamy się tutaj na sofie bo na niej spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia i warto zatrzymać się dłużej przy temacie zakupu komfortowej kanapy. W naszym sklepie znajdziecie sofy z funkcją spania w stylu skandynawskim lub retro stylu. Nowoczesne narożniki z funkcją spania lub narożniki uniwersalne, które sprawdzają się świetnie u osób które kochają zmiany w mieszkaniu i dość często zmieniają jego układ.
Bardzo funkcjonalnym narożnikiem jest narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kropp. 

Jest to klasyczny mebel, który świetnie sprawdzi się w małych salonach. Funkcja spania zwiększa jego atrakcyjność i pozwala na stworzenie dodatkowego miejsca do spania dla gości. Narożnik ma pojemnik na pościel dzięki czemu łatwo przechowasz pościel.