Jakie łóżko wybrać do nowoczesnej sypialni?

Jakie łóżko wybrać do nowoczesnej sypialni?

Sypialnia jest niezwykle osobistą przestrzenią. To w niej odpoczywamy i regenerujemy siły na kolejny dzień. Warto urządzić ją nie tylko modnie, podążając za trendami. Musimy skupić się przede wszystkim na komforcie i funkcjonalności. Jakie łóżka polecamy?

Z pewnością łóżka tapicerowane z drobnym pikowaniem  lub przeszyciem. W naszej ofercie nie brakuje mebli, które pozwolą stworzyć przytulną sypialnię. Łóżko w rozmiarze 160cm na 200 cm, lub takie 180 cm na 200cm. Wszystko zależy od przestrzeni jaką dysponujemy . Jeśli szukacie czegoś klasycznego z pewnością łóżko tapicerowane INSPIRE idealnie wpasuje się w Wasze gusta. Delikatna w dotyku tkanina obiciowa  i bogata gama kolorystyczna pozwoli wybrać odpowiedni kolor do Twojej sypialni.

Łóżko tapicerowane

 

Jeśli zaś szukasz łóżka eleganckiego to taki z pewnością jest model HAI

Łóżko 160x200cm

Wyposażenie sypialni to naprawdę trudne zadanie. Dobór odpowiedniej formy łóżka, jego kolorystyki i stylu. Łóżka z naszej oferty to łóżka tapicerowane i to właśnie one są zdecydowanie najlepszym wyborem. Miękkie i wygodne wezgłowia pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną, ale także komfort oparcia np. pleców, czy głowy. Elegancka sypialnia to nie tylko piękne ściany i super dywany. To przede wszystkim wygodne łóżko, które nie tylko wygląda , ale jest przy tym wszystkim bardzo funkcjonalne. Bardzo modne są wezgłowia pikowane. Pikowanie guzikami, lub delikatne przeszycie. Łóżka tapicerowane nigdy nie wyjdą z mody i zawsze będą pięknie wyglądać w każdej sypialni. Postaw na łóżko sypialniane takie, które będzie dbać nie tylko o walory wizualne całego pomieszczenia, ale także zadba o Ciebie i zagwarantuje Ci pełen relaks i komfort jego użytkowania.