×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 26.04.2024 zostaną dostarczone do 13.05.2024.  

Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

Sypialnia to miejsce, które dla wielu jest azylem. Miejscem gdzie odpoczywają, regenerują siły. Czytają książki, słuchają muzyki, wyciszają się. I nie ma w tym nic dziwnego bo taka właśnie powinna być sypialnia. Cicha, pozwalająca nam na pełny relaks. Wygodna i przestronna, aby regenerować siły na każdy kolejny dzień.

 Wybór łóżka do tego pomieszczenia wiąże się z dość ważnymi przemyśleniami. Łóżko do sypialni musi być wystarczająco duże, abyś mógł się wyspać spać lub ze swoją drugą połówką. U nas w ofercie znajdziesz łóżka w pięciu wariantach jeśli chodzi o wymiary : https://slf24.pl/lozka.html Jeśli masz dużą sypialnie to najlepszą opcją będzie łóżko 180cm na 200 cm. Łóżko Lapis: https://slf24.pl/lozko-lapis.html jest świetną propozycją do sypialni w stylu skandynawskim lub nowoczesnym.

 

Tapicerowane wezgłowie daje możliwość opierania głowy, dodatkowo pięknie wygląda, a modne przeszycia nadają niepowtarzalnego charakteru. Łóżko do sypialni musi mieć swój urok, musi zachęcać do spędzania w nim czasu. Łóżka tapicerowane są bardzo modne. Idealnie wypełniają wnętrze sypialni, nadając ciepłego i przytulnego klimatu. Kolorowe tapicerki pozwalają wybrać coś odpowiedniego dla Twojej aranżacji. Modne kolory pastelowe idealnie wpasują się do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym, a nawet retro.

Kolejne łóżko jakie proponujemy to łóżko sypialniane w stylu retro Hai.: https://slf24.pl/lozko-hai.html Modne pikowania na wezgłowiu. Delikatna w dotyku tkanina i duża gama kolorystyczna tapicerek obiciowych. 

Ostatnia nasza propozycja to łóżko Inspire: https://slf24.pl/lozko-inspire.html . Jest to łóżko sypialniane w stylu retro. Bardzo klasyczne w swoim wyglądzie z kilkoma pikowaniami na wezgłowiu. Różne warianty rozmiarów do wyboru i szeroka gama kolorystyczna tego modelu.