×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 15.06.2024 zostaną dostarczone do 24.06.2024.  

Czy sofy z funkcją spania są wygodne?

Czy sofy z funkcją spania są wygodne?

Nie każdy ma w swoim mieszkaniu wystarczająco dużo przestrzeni do tego by zaaranżować sobie oddzielną sypialnię. W takim przypadku idealnie sprawdzają się sofy z funkcją spania oraz kanapy narożne z funkcją spania, które mogą stanąć w salonie i pełnić funkcje miejsca relaksu i odpoczynku przed telewizorem, a w nocy miejsce do spania. 

Jak dobrze dobrać mebel – sofę z funkcją spania do naszego salonu?

W pierwszej kolejności dokładnie musimy wymierzyć powierzchnię jaką możemy przeznaczyć na sofę z funkcją spania. Ważne, aby określić sobie miejsce maksymalne, czyli to ile sofka może mieć szerokości i długości po rozłożeniu. Dlaczego jest to takie ważne ? Wszystko dla naszego komfortu, aby nie musieć przestawiać innych mebli wieczorem  tylko po to by rozłożyć sofę na noc do spania. Twój kącik wypoczynkowy ma być wygodny, funkcjonalny, a także przestronny. Jeśli już znasz dokładne wymiary wolnej przestrzeni w pokoju pomyśl, czy decydujesz się na sofę dwuosobową z funkcją spania, czy może narożnik z funkcją spania.

Kanapa z funkcją spania musi nie tylko współgrać z całym naszym wnętrzem, ale także być bardzo wygodna i łatwa w obsłudze jeśli chodzi o mechanizm rozkładania sofy lub narożnika. 

W naszym sklepie warto zwrócić uwagę na wersalkę z funkcją spania Cosy. Jest funkcjonalna i elegancka jeśli chodzi o wygląd. Kolejna sofa na która warto zwrócić uwagę to dwuosobowa sofa z funkcją spania Boom. To mały kompaktowy mebel, który nie potrzebuje dużo przestrzeni. Sprawdzi się w małym salonie, ale także jako sofa do pokoju dziecięcego lub do pokoju nastolatka. Łatwy system rozkładania ułatwia przygotowanie sobie miejsca do spokojnego i miłego snu.
Jeśli chodzi o sofę narożną z funkcją spania to zdecydowanie możemy polecić Maxim. Jest to narożnik z pojemnikiem na pościel. Jego uniwersalna kolorystyka pozwoli wybrać odcień odpowiedni do każdego wnętrza. Jeśli chodzi o wybór mebli do salonu to warto zatrzymać się dłużej przy tym pomieszczeniu i wybrać taką sofę lub narożnik, który spełni oczekiwania wszystkich użytkowników pod każdym kątem.

Musimy pamiętać, że przesypiamy 1/3 naszego całego życia. To może wydawać się niemożliwe, ale tak właśnie jest. Sen odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu i warto zadbać o to, by był spokojny i na meblu, który zapewni nam komfort na wysokim poziomie.