×

Monthly Archives: August 2021

 1. Propozycje eleganckich narożników do małych salonów

  Propozycje eleganckich narożników do małych salonów

  Kiedy wybrać narożnik, a kiedy sofę? Do jakiego stylu najlepiej pasuje? Jaki powinien mieć kolor? Z pojemnikiem na pościel czy bez? – to tylko kilka pytań, które pojawiają się podczas wybierania mebli spania i siedzenia. Choć narożniki były bardzo modne w latach 90. współcześnie też nie dają o sobie zapomnieć. Na co zwrócić uwagę, szukając narożnika?

  Czytaj więcej
 2. Wygodna kanapa z funkcją spania – jak wybrać?

  Wygodna kanapa z funkcją spania – jak wybrać?

  Wygodny mebel do spania to jeden z ważniejszych wyborów podczas projektowania zarówno sypialni, jak i pokoju gościnnego, a czasem salonu. Łóżko czy sofa? Narożnik czy kanapa z funkcją spania? W jaki sposób wybrać wygodną sofę z funkcją spania? Na co zwrócić uwagę?

  Czytaj więcej
 3. Meble na mały balkon. Poznaj nasze aranżacje

  Meble na mały balkon. Poznaj nasze aranżacje

  Sezon urlopowy w pełni. Wielu z nas część tego czasu spędzi na długo planowanym wyjeździe lub zostanie i odpocznie w domu – na balkonie lub tarasie z książką lub drinkiem i znajomymi. Jak urządzić domową strefę chilloutu na małym balkonie?

  Czytaj więcej
 4. Jak urządzić mieszkanie w stylu industrialnym?

  Jak urządzić mieszkanie w stylu industrialnym?

  Styl industrialny to charakterystyczny sposób na aranżację wnętrza – elegancki, aale sprawiający wrażenie odrobinę zaniedbanego. Jest bliźniaczo podobny do stylu loftowego. We wnętrzu loftowym pięknie prezentują się industrialne dodatki. Śmiało można powiedzieć, że nawzajem z siebie czerpią. Czym jednak się różnią? Jak je łączyć, by się nie „gryzły”?

  Czytaj więcej
 5. Jak urządzić przedpokój w bloku? Pomysły na aranżacje

  Jak urządzić przedpokój w bloku? Pomysły na aranżacje

  Przedpokój to wizytówka mieszkania – jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą nasi goście. Urządzenie go w funkcjonalny i elegancki sposób nie jest łatwe. Jak urządzić przedpokój w bloku i domu jednorodzinnym?

  Czytaj więcej
 6. Styl industrialny we wnętrzach

  Styl industrialny we wnętrzach

  Styl industrialny to połączenie surowości i przytulności z jasnymi kolorami, które rozjaśniają wnętrze. Wysoki sufit, duże okna oraz piękne dodatki to główne wyróżniki stylu industrialnego. Szarości i biele, które królują we wnętrzach tego typu są często przełamywane dodatkami w intensywnych kolorach. Co jeszcze wyróżnia styl industrialny?

  Czytaj więcej
 7. Jaki kolor do salonu wybrać? Poznaj nasze inspiracje

  Jaki kolor do salonu wybrać? Poznaj nasze inspiracje

  Ponoć wybranie koloru ścian to najtrudniejsze zadanie podczas urządzania mieszkania. Szukając najlepszego rozwiązania warto postawić na kolor, który będzie nam najbardziej odpowiadać. Jak to zrobić? Poznaj kilka naszych pomysłów.

  Czytaj więcej