×

Monthly Archives: November 2019

 1. Jak urządzić przytulny salon?

  Jak urządzić przytulny salon?

  Salon to centralny punkt  całego domu. To w nim spędzamy najwięcej czasu, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi.  Podczas urządzania tego pomieszczenia warto wybrać takie meble, które nie tylko będą piękną wizytówką pokoju, ale również zapewnią wszystkim komfort na najwyższym poziomie. Wygodne sofy tapicerowane, modne fotele uszaki i dobrze wyprofilowane krzesła. Te wszystkie meble powinny znaleźć się w przytulnym i funkcjonalnym salonie.

  Czytaj więcej
 2. Jaką sofę ze skóry ekologicznej wybrać do salonu?

  Jaką sofę ze skóry ekologicznej wybrać do salonu?

  Salon to centralny punkt domu. Warto przy jego urządzaniu zastanowić się jak go urządzić, aby był piękną ozdobą i wizytówką całego domu, czy mieszkania. W tym wpisie podpowiemy jaką sofę wybrać ze skóry ekologicznej jeśli właśnie o takiej marzycie.

  Czytaj więcej
 3. Zielony narożnik z funkcją spania Elegance

  Top 10 sof w odcieniach zieleni

  Zielona sofa dla niektórych to coś co może wydawać się abstrakcyjne we wnętrzu. Do czego może pasować mebel w takim kolorze, a jeśli już stanie w salonie to jak dobrać do niej dodatki? Jeszcze kiedyś klienci stali przed takimi pytaniami. Dziś wszystko się zmieniło i zdecydowanie kolor zielony to Wasz ulubiony jeśli chodzi o sofy i fotele. Dziś wpis właśnie o naszych dziesięciu sofach w odcieniach zieleni.

  Czytaj więcej
 4. Jak dbać o tapicerowane meble?

  Jak dbać o tapicerowane meble?

  Meble tapicerowane cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wygodne sofy, piękne, stylowe fotele potrafią wypełnić wnętrze i zagwarantować komfort i miły odpoczynek w gronie najbliższych. Ważne, aby mebel był nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny i spełniał swoją rolę wizualną, czyli powinien być wizytówką salonu lub pokoju gościnnego. Tutaj ogromną rolę odgrywa tkanina obiciowa o której troszkę chcemy Wam opowiedzieć. Przedstawimy kilka rodzajów tkanin z jakich wykonywane są nasze meble i powiemy jak należy konserwować meble tapicerowane.

  Czytaj więcej
 5. Żółta sofa w salonie. 3 pomysły na salon w jesiennym klimacie

  Żółta sofa w salonie. 3 pomysły na salon w jesiennym klimacie

  Jesień to piękna pora roku. Ze względu na kolory, klimat i urok. Niektórzy boją się lub nie chcą dostrzec tych wartości i polubić się z jesienną kurtką i czapką, a przecież długie wieczory wcale nie muszą być smutne i ponure, a deszczowe poranki można przeżyć naprawdę z uśmiechem na twarzy. Grunt to pozytywne nastawienie i przygotowanie się dobrze do tej pory roku.

  Czytaj więcej
 6. Jaką sofę wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?

  Jaką sofę wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?

  Styl industrialny ma swoje początki w latach 50. XX wieku w Ameryce. Nie powstał z potrzeby stworzenia czegoś nowego i wyjątkowego, a bardziej z konieczności. Jaka to była konieczność? Zagospodarowanie pustych fabryk i pomieszczeń przemysłowych. Nikt nie przypuszczał, że powstanie coś, co dziś jest symbolem ekskluzywności i minimalizmu. 

  Czytaj więcej
 7. Top 5 - Najlepsze Welurowe Sofy

  Top 5 - Najlepsze Welurowe Sofy

  Lubisz urządzać wnętrze i ciągle coś zmieniasz w swoim salonie? Jeśli tak to super trafiłeś, bo w tym wpisie znajdziesz nasze top 5 najlepszych sof welurowych, które pomogą Ci stworzyć piękną i komfortową strefę komfortu. 

  Czytaj więcej