×

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 23.02.2024 zostaną dostarczone do 04.03.2024.  

Jaką sofę ze skóry ekologicznej wybrać do salonu?

Jaką sofę ze skóry ekologicznej wybrać do salonu?

Salon to centralny punkt domu. Warto przy jego urządzaniu zastanowić się jak go urządzić, aby był piękną ozdobą i wizytówką całego domu, czy mieszkania. W tym wpisie podpowiemy jaką sofę wybrać ze skóry ekologicznej jeśli właśnie o takiej marzycie.

Skóra ekologiczna – kiedyś bardzo modna i chyba każdy chciał mieć w swoim domu sofę ze skóry ekologicznej. Był to symbol takiej klasy, elegancji, także bogactwa. Dziś wracają meble ze sztucznej skóra do sklepów meblowych i uwierzcie że zainteresowanie nimi  jest ogromne. Materiał ten ma wiele zalet i do największych zalicza się jego funkcjonalność pod względem utrzymania go w czystości. Nikt nie zaprzeczy, że materiał, który jest imitacją ekoskóry łatwo myć wodą, czy środkami do czyszczenia tapicerek. Kolejny atut to ponadczasowość – zdecydowanie kanapy ze skóry ekologicznej były, są i będą zawsze na czasie. Poniżej pokażemy kilka naszych modeli sof i narożników właśnie z tego materiału. Wybraliśmy najchętniej kupowane i te, które według nas zasługują na uwagę. 

 

Kilka propozycji sof z ekoskóry, które znajdziesz w naszym sklepie

Sofa trzyosobowa Pliaduża sofa na lekkich drewnianych nóżkach. Elegancka, ale bardzo klasyczna i prosta w swojej formie. Pokryta jest sztuczną skórą co nadaje jej charakteru i pozwala w ten sposób stworzyć ciekawą aranżację. Wersja trzyosobowa sprawdzi się w dużym salonie, ale jeśli masz mniejszy salon z powodzeniem ten sam model możesz kupić w wersji dwuosobowej.

 

Sofa dla dwóch osób Shoutmała sofa wykonana z imitacji skóry. Prosta w swojej formie, funkcjonalna ze względu na jakość i właściwości tkaniny sprawdza się świetnie w miejscach, gdzie mebel narażony jest na zabrudzenia np. biuro, poczekalnia. Mamy wersję także dla trzech osób oraz wygodny fotel

 

Narożnik Enigmabardzo wygodny narożnik pokryty ekologiczną skórą. Prosty w swojej formie dzięki czemu łatwo zaaranżować dzięki niemu miłe, ciepłe wnętrze i przede wszystkim praktyczne i oryginalne jednocześnie. Kolorystyka tego modelu to nie tylko ciemne barwy. Znajdziecie tkaniny w kolorze beżu czy soczystej czerwieni.

 

Sofa trzyosobowa Grace – subtelny mebel wznoszący się na metalowych nóżkach sprawdzi się np. w gabinetach lub biurach. Tkanina jaką jest pokryty mebel to oczywiście ekoskóra, która w takich miejscach sprawdzi się świetnie.

 

Sofa dla dwóch osób Hobby – elegancki , a zarazem klasyczny mebel. Sofa Hobby to mebel uniwersalny, ponieważ będzie pasować zarówno do małych jak i dużych wnętrz, a także w pokoju dziennym lub gabinecie. Materiał to ekoskóra, którą bardzo łatwo czyści się i z pewnością dzięki temu łatwo utrzymamy w czystości taki mebel.

 

 

Sofy ze skóry ekologicznej w naszym sklepie cieszą się dużym powodzeniem. Wybieracie takie modele kanap, które spełnią oczekiwania nie tylko Wasze, ale także Waszej rodziny. Chcecie urządzić salon, czy swoje miejsce pracy modnie, ale przede wszystkim funkcjonalnie. Oferta naszego sklepu oferuje różne modele kanap i foteli, a także narożników w modnych materiałach i ciekawych kolorach.