Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Czytaj więcej

Akceptuję ciasteczka
 1. Jaką sofę wybrać do małego salonu?

  Jaką sofę wybrać do małego salonu?

  Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że małe mieszkanie nie jest  ustawne, trudno je zaaranżować i dobrać odpowiednie meble tak, by cała przestrzeń była wygodna i funkcjonalna. 

  Czytaj więcej
 2. Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

  Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

  Wybór sofy do salonu to dość trudna sprawa. Wymaga od nas z pewnością cierpliwości i przede wszystkim czasu, aby zapoznać się z jak największą liczbą modeli kanap, które dopasują się do naszego wnętrza. Strefa komfortu w salonie to miejsce bardzo ważne i warto zatrzymać się dłużej podczas organizowania przestrzeni w tym miejscu.

  Czytaj więcej
 3. Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

  Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

  Sypialnia to miejsce, które dla wielu jest azylem. Miejscem gdzie odpoczywają, regenerują siły. Czytają książki, słuchają muzyki, wyciszają się. I nie ma w tym nic dziwnego bo taka właśnie powinna być sypialnia. Cicha, pozwalająca nam na pełny relaks. Wygodna i przestronna, aby regenerować siły na każdy kolejny dzień.

  Czytaj więcej
 4. Czy sofy z funkcją spania są wygodne?

  Czy sofy z funkcją spania są wygodne?

  Nie każdy ma w swoim mieszkaniu wystarczająco dużo przestrzeni do tego by zaaranżować sobie oddzielną sypialnię. W takim przypadku idealnie sprawdzają się sofy z funkcją spania oraz kanapy narożne z funkcją spania, które mogą stanąć w salonie i pełnić funkcje miejsca relaksu i odpoczynku przed telewizorem, a w nocy miejsce do spania. 

  Czytaj więcej
 5. Jaki fotel uszak wybrać ?

  Jaki fotel uszak wybrać ?

  Fotel uszak to mebel, który cieszy się bardzo dużą popularnością.  Nie tylko pięknie wypełnia całą aranżację i nadaje niesamowitego, ciepłego, domowego klimatu, ale także jest meblem idealnym do odpoczynku. Fotel uszak powinien być nie tylko atrakcyjny dla wnętrza. Przede wszystkim musi być funkcjonalny i praktyczny dla każdego domownika.

  Czytaj więcej