×

Monthly Archives: September 2019

 1. Jaką sofę wybrać do małego salonu?

  Jaką sofę wybrać do małego salonu?

  Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że małe mieszkanie nie jest  ustawne, trudno je zaaranżować i dobrać odpowiednie meble tak, by cała przestrzeń była wygodna i funkcjonalna. 

  Czytaj więcej
 2. Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

  Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

  Wybór sofy do salonu to dość trudna sprawa. Wymaga od nas z pewnością cierpliwości i przede wszystkim czasu, aby zapoznać się z jak największą liczbą modeli kanap, które dopasują się do naszego wnętrza. Strefa komfortu w salonie to miejsce bardzo ważne i warto zatrzymać się dłużej podczas organizowania przestrzeni w tym miejscu.

  Czytaj więcej
 3. Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

  Funkcjonalna sypialnia – Top 3 łóżka do małej i dużej sypialni

  Sypialnia to miejsce, które dla wielu jest azylem. Miejscem gdzie odpoczywają, regenerują siły. Czytają książki, słuchają muzyki, wyciszają się. I nie ma w tym nic dziwnego bo taka właśnie powinna być sypialnia. Cicha, pozwalająca nam na pełny relaks. Wygodna i przestronna, aby regenerować siły na każdy kolejny dzień.

  Czytaj więcej
 4. Czy sofy z funkcją spania są wygodne?

  Czy sofy z funkcją spania są wygodne?

  Nie każdy ma w swoim mieszkaniu wystarczająco dużo przestrzeni do tego by zaaranżować sobie oddzielną sypialnię. W takim przypadku idealnie sprawdzają się sofy z funkcją spania oraz kanapy narożne z funkcją spania, które mogą stanąć w salonie i pełnić funkcje miejsca relaksu i odpoczynku przed telewizorem, a w nocy miejsce do spania. 

  Czytaj więcej
 5. Jaki fotel uszak wybrać ?

  Jaki fotel uszak wybrać ?

  Fotel uszak to mebel, który cieszy się bardzo dużą popularnością.  Nie tylko pięknie wypełnia całą aranżację i nadaje niesamowitego, ciepłego, domowego klimatu, ale także jest meblem idealnym do odpoczynku. Fotel uszak powinien być nie tylko atrakcyjny dla wnętrza. Przede wszystkim musi być funkcjonalny i praktyczny dla każdego domownika.

  Czytaj więcej