×

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 03.12.2023 zostaną dostarczone do 22.12.2023.  

Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

Modne kolory sof do małych i dużych przestrzeni

Wybór sofy do salonu to dość trudna sprawa. Wymaga od nas z pewnością cierpliwości i przede wszystkim czasu, aby zapoznać się z jak największą liczbą modeli kanap, które dopasują się do naszego wnętrza. Strefa komfortu w salonie to miejsce bardzo ważne i warto zatrzymać się dłużej podczas organizowania przestrzeni w tym miejscu.

Kolory sof  na jakie decydują się klienci są naprawdę przeróżne i wszystko zależy od naszej aranżacji wnętrza, koloru ścian itp. Sofa i odpowiednie dodatki do niej potrafią nadać charakteru całemu pomieszczeniu. To właśnie pod kanapę bardzo często dobieramy np. poduszki, zasłony, obrazy itp. Warto więc poświęcić więcej czasu na zakup mebli do salonu i wybrać coś co będzie nie tylko pięknie wyglądało, ale i również dbało o komfort wszystkich domowników. 

Kolory pastelowe – to tak naprawdę kolory kobiece. Delikatne, lekkie i pasujące do większości wnętrz. Sofy w pastelowych kolorach cieszą się popularnością ponieważ można do nich dobierać przeróżne dodatki i zawsze będzie wychodziła z tego spójna całość. Przykładem takiej sofy jest np. dwuosobowa sofa Covex.

Bielsofy w białym obiciu wyglądają bardzo elegancko i zdecydowanie podkreślają charakter i podnoszą standard całego pomieszczenia. Nie mamy tutaj zbyt dużego pola do popisu jeśli chodzi o dodatki, ponieważ bardzo łatwo możemy popsuć cały efekt klasy i elegancji. Dodatkowo białe sofy wymagają odpowiedniej pielęgnacji i ostrożności w użytkowaniu. Nie zmienia to jednak faktu, że są to sofy bardzo modne i pozwalające nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Szarości – kolor szary to kolor, który jest jednym z najbardziej uniwersalnych kolorów jeśli chodzi o kanapy. Ciemny szary, jasny szary – te kolory dominują w zamówieniach naszych klientów. Sofy narożne, sofy dwuosobowe z funkcją spania – niezależnie od przeznaczenia mebla szarości wciąż królują i myślimy, że ta klasyka będzie wciąż na czasie. Jakie dodatki pasują do szarej sofy? Na pewno delikatne pastele. Przykładem takiej sofy jest np. Dwuosobowa sofa Brest która dostępna jest w dwóch odcieniach szarości.

Sofy czarne – tutaj kolor równie uniwersalny jak szarości. Czarne narożniki, czarne kanapy idealnie wpasują się do industrialnych wnętrz. Kolor ten pięknie współgra z elementami drewna i w zasadzie jest to kolor, który jesteśmy złagodzić każdym innym kolorem. Czarne kanapy bardzo łatwo utrzymać w czystości.

 

Sofy zielone, niebieskie, żółte, czerwone – wbrew pozorom to bardzo modne kolory i dość często nasi klienci decydują się na sofy czerwone, czy kanapy zielone i niebieskie. Tak odważne kolory z pewnością podkreślą charakter wnętrza i pozwolą na odrobinę szaleństwa w salonie, czy pokoju gościnnym. W naszej ofercie sklepu jest sofa dwuosobowa Opus, która w żywych barwach prezentuje się pięknie.