Boże Narodzenie - pomysł na świąteczny stół w jadalni

Boże Narodzenie - pomysł na świąteczny stół w jadalni

Boże Narodzenie to radosny czas. Wspólne chwile spędzone z rodziną, wesołe biesiadowanie przy stole i piękne melodie świąteczne, które rozbrzmiewają w całym domu. To także zapach pieczonych pierników i szelest papieru do pakowania prezentów. My w tym roku postanowiliśmy przygotować serię świątecznych inspiracji i tak zaczynamy od stołu świątecznego oraz kilku propozycjach krzeseł.

Jadalnia – miejsce rodzinnych spotkań i wspólnych posiłków

Salon, jadalnia  i kuchnia to miejsca w których spędzamy najwięcej czasu. Duży stół, wygodne krzesła tapicerowane to podstawowe i najważniejsze rzeczy w tej strefie domowej. Każdy z domowników ceni sobie wygodę i komfort nawet podczas jedzenia. Krzesła w jadalni powinny mieć dobrze wyprofilowane oparcie oraz siedzisko. Tkanina obiciowa musi być nie tylko przyjemna w dotyku, ale także ma być łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki materiałom najwyższej jakości jakie wykorzystywane są do naszych krzeseł ten właśnie mały mebel staje się piękną wizytówką salonu i jadalni. Kolorystyka – u nas jest ona bardzo bogata i krzesła tapicerowane wykonywane są zarówno w ciepłych, pastelowych kolorach jak i soczystych odcieniach zieleni i czerwieni

 

Dwa krzesła które odmienią wnętrze Twojej jadalni i salonu: 

Krzesło Mia bardzo wygodne, dobrze wyprofilowane krzesła, wykonane z tkaniny, która jest nie tylko elegancka, ale przede wszystkim łatwa do utrzymania w czystości. Kolorystyka przy tym modelu jest bardzo różnorodna i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wypełnienie siedziska i oparcia to elastyczna pianka, dzięki której krzesło jest miękkie i bardzo miło się w nim siedzi. Pikowania oraz lekkie przeszycia nadają krzesłu elegancji i podkreślają jego charakter. Zdecydowanie ten model krzeseł tapicerowanych można wykorzystać w retro wnętrzach , ale również w klasycznym i skandynawskim pokoju.

 

Krzesła tapicerowane Fafa proste, klasyczne, a zarazem eleganckie i zaskakujące krzesło, które wygląda rewelacyjnie w jadalni, kuchni, a także w kąciku biurowym. Wielofunkcyjne i praktyczne także ze względu na materiał obiciowy, który jest wytrzymały i bardzo miły w dotyku. Krzesło Fafa jest w całości wykonane z drewna i jego lekka forma pozwala na stworzenie prostej, klasycznej aranżacji.

 

Wspólne biesiadowanie przy świątecznym stole 

Święta to czas który wszystkim kojarzy się z piękną choinką, pieczeniem pierników i pakowaniem prezentów. To czas kiedy rodzina spotyka się i spędza wspólnie czas przy stole świątecznym rozmawiając i śmiejąc się. Święta to także czas, który kojarzy się z dobrymi uczynkami i niesieniem dobra innym. Pamiętajcie, aby przy stole znalazło się dodatkowe miejsce dla niespodziewanego gościa, a jeśli macie kogoś wśród znajomych kto jest samotny i święta spędza z dala od rodziny i bliskich może dobrym pomysłem będzie zaproszenie go na wigilijną kolację? 

Stół tak naprawdę nie musi być duży. Ważne, aby każdy miał przy nim swoje miejsce i mógł zaprosić rodzinę, znajomych jeśli chcemy spędzić je w większym gronie.

W naszej ofercie niedługo pojawią się piękne, rozkładane stoły, które w połączeniu z naszymi krzesłami tapicerowanymi będą tworzyć idealne duety do każdej jadalni i każdej kuchni. Chcemy, aby oferta naszego sklepu pozwalała na stworzenie wnętrza o jakim marzycie, a wiemy, że to co cenicie to nie tylko niska cena, ale przede wszystkim jakość wykonania i funkcjonalność.