×

Monthly Archives: September 2021

 1. Jak zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

  Jak zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

  Lato sprzyja spędzaniu wieczorów na świeżym powietrzu. Idealne są do tego wiklinowe lub rattanowe krzesła oraz stół, np. z palet. Na tarasie lub balkonie często znajdują się także donice z kwiatami. O ile donice można łatwo schować na zimę, o tle z meblami ogrodowymi jest już trochę trudniej. Jak najlepiej zabezpieczyć meble ogrodowe na zimę?

  Czytaj więcej
 2. Jak urządzić salon z aneksem kuchennym? Pomysły i aranżacje

  Jak urządzić salon z aneksem kuchennym? Pomysły i aranżacje

  Salon z aneksem kuchennym jest popularnym i praktycznym rozwiązaniem. Daje możliwość stworzenia oryginalnej i funkcjonalnego wnętrza. Dodatkowo sprawia, że w niewielkim mieszkaniu można wygospodarować przestrzeń.  Pozwala także stworzyć niepowtarzalny wystrój. Jak urządzić salon z aneksem kuchennym?

  Czytaj więcej
 3. Jak urządzić wąski pokój? O czym należy pamiętać

  Jak urządzić wąski pokój? O czym należy pamiętać

  Urządzanie małego mieszkania często jest problematyczne. Niewielki metraż ogranicza możliwości ustawienia mebli. Dużo zależy także od kształtu pokoju – małe kwadratowe pomieszczenie jest łatwiejsze do umeblowania niż długie i wąskie. Jak urządzić wąski pokój?

  Czytaj więcej
 4. Style w architekturze wnętrz – inspiracje, pomysły

  Style w architekturze wnętrz – inspiracje, pomysły

  Styl, czyli swoisty zbiór norm i cech, które pozwalają nadać wnętrzu unikatowy charakter. Sprawia także, że możemy nadać naszym wnętrzom indywidualny rys. Poza tym pięknie się prezentują, tworząc harmonijną całość. Jakie style wnętrz są ciągle na czasie? Jak wybrać odpowiedni styl?

  Czytaj więcej
 5. Wygodna sofa z funkcją spania codziennego – jaką wybrać?

  Wygodna sofa z funkcją spania codziennego – jaką wybrać?

  Sen to istotna kwestia w naszym życiu – pozwala się zregenerować, łagodzi np. ból głowy i sprawia, że mamy więcej energii. Czasem przez źle wybrany mebel do spania wstajemy bardziej zmęczeni niż się położyliśmy. Dodatkowo sofa, wersalka lub narożnik z funkcją spania powinny pięknie się prezentować i mieć odpowiednio dopasowane wymiary. Jaka powinna być wygodna sofa z funkcją spania codziennego? Na co zwrócić uwagę, wybierając mebel do spania?

  Czytaj więcej
 6. Najlepsze sofy do salonu na każdą kieszeń

  Najlepsze sofy do salonu na każdą kieszeń

  Szukanie kanapy do salonu to często ostatni etap urządzania wymarzonego mieszkania. Kolor, model i rozmiar oraz styl już wybrane, więc został ostatni i najważniejszy czynnik decydujący o wyborze – cena. Wiele osób rezygnuje z kupienia wymarzonej sofy z powodu zbyt wysokiej ceny. Przyjrzyjmy się najlepszym sofom w atrakcyjnych cenach.

  Czytaj więcej
 7. Sofa czy narożnik – co wybrać?

  Sofa czy narożnik – co wybrać?

  Wybieranie mebli do salonu albo sypialni to jeden z najprzyjemniejszych elementów urządzania mieszkania. Szukanie ulubionego koloru tkaniny obiciowej w oryginalnym odcieniu, sprawdzanie sprężystości oraz szukanie odpowiedniej wielkości to najmniej wymagające momenty w czasie meblowania. Jednak w tych poszukiwaniach rodzi się pytanie – sofa czy narożnik?

  Czytaj więcej
 8. Dodatki do wnętrz, które warto mieć w swoim salonie

  Dodatki do wnętrz, które warto mieć w swoim salonie

  Dodatki to ten element wystroju, który pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat. Przytulną atmosferę często tworzą także meble, które odpowiednio wybrane sprawiają, że wnętrze staje się piękniejsze i nabiera charakteru. Jak wybierać dodatki tak, by nie przesadzić z ich liczbą?

  Czytaj więcej