×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 15.06.2024 zostaną dostarczone do 24.06.2024.  

Materace 180x200 cm

Potrzebne Ci materace 180x200 cm? Produkty w takim rozmiarze znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź profesjonalne materace 180x200 cm.

Kupuj wg
Cena
Wysokość

Produkty 5

Produkty 5

Materace o wymiarach 180x200 cm do Twojej sypialni

Uważasz, że wyznacznikiem dobrego snu jest duże łóżko? W pełni się z tym zgadzamy! Dlatego posiadaczom mebli o większych rozmiarach proponujemy materac 180x200. Doskonale prezentuje się on osadzony na ramie drewnianej, metalowej oraz tapicerowanej. Na pewno zapewni Ci komfort, jakiego potrzebujesz, aby rano wstawać świeżym i rześkim, gotowym do rozpoczęcia nowego dnia.

Wygodny materac – gwarancja dobrego snu

Aby faktycznie tak było, musisz zainwestować w dobry materac. Zarazem pamiętaj, że dla każdego oznacza to coś innego! Na pewno przy wyborze kluczowa nie powinna być cena, lecz parametry materaca 180x200. Oznacza to zweryfikowanie, jaki rodzaj materiału zastosował producent, jak skonstruował wypełnienie materaca, czy zadbał o 7 stref twardości i antybakteryjne elementy. To i wiele innych czynników wpływa ostatecznie na to, jak wygodny jest materac 180x200.

Zadbaj o swój sen z materacem od SLF24

Zależy Ci na tym, żeby sen był nie tylko komfortowy, ale też zdrowy? Wybierz materac 180x200 twardy, średnio twardy lub miękki – każdy użytkownik ma inne preferencje i oczekiwania. Dopasowanie materaca należy zatem uzależnić od swoich indywidualnych potrzeb, ale też wskazań ortopedycznych czy rekomendacji fizjoterapeutycznych.

Materace kieszeniowe od SLF24

Dlatego też spora część osób decyduje się na materac kieszeniowy 180x200. Tak zwany system multipocket świetnie sprawdza się szczególnie u osób starszych, aktywnych, które potrzebują wygodnego łóżka zapewniającego odprężenie i wytchnienie zmęczonym mięśniom. Sprężyny, które pracują indywidualnie są ciche, nie skrzypią, nie ugniatają ciała w pojedynczych punktach, lecz całościowo wpływają na stworzenie idealnie ergonomicznej powierzchni snu. 

Poznaj atuty materacy kieszeniowych

Wspomniane wyżej materace kieszeniowe to hity sprzedaży w naszym sklepie. Klienci chętnie sięgają po materac sprężynowy 180x200 w systemie multipocket. Jest on zaprojektowany w taki sposób, aby każda ze sprężyn umieszczonych w kieszonce pracowała niezależnie od pozostałych. Dlaczego warto rozważyć ten materac? Ponieważ:

  • zapewnia odpowiednią regenerację po ciężkim dniu,
  • rozluźnia zmęczone mięśnie,
  • zapewnia głęboki, spokojny sen,
  • powstaje z najlepszych surowców z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała,
  • niweluje nadmierny ucisk mięśni i naczyń krwionośnych.

Materace antyalergiczne

W tej kategorii na szczególną uwagę zasługuje materac antyalergiczny 180x200. Jest to produkt zaprojektowany z myślą o osobach, które szczególnie potrzebują higienicznych warunków do spania. Taki materac nie jest siedliskiem alergenów, nie sprzyja rozwojowi bakterii ani grzybów. Przewiewna siatka zastosowana na zewnętrznej warstwie sprawia, że powietrze jest stale w obiegu.

Zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie online. Zapewniamy dostawę do wskazanego miejsca. Wyróżnia nas nie tylko rozbudowana, atrakcyjna oferta, ale też konkurencyjne ceny produktów. Materace kupisz u nas w różnych przedziałach cenowych, co pozwoli Ci dopasować wydatki do możliwości budżetowych w danej chwili.