×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 25.07.2024 zostaną dostarczone do 05.08.2024.  

Materace 160x200 cm

Solidny i wygodny materac 160x200 cm. Postaw na komfort w swojej prywatnej sypialni! Zamów wybrany produkt online.

Kupuj wg
Cena
Wysokość

Produkty 5

Produkty 5

Wygodne materace do sypialni o wymiarach 160x200 cm

Troska o jakość Twojego snu i zaczyna się już na etapie planowania urządzenia sypialni i zakupienia mebli wraz z potrzebnymi akcesoriami. Materac 160x200 to podstawowy element każdego łóżka – zapewnia idealne dopasowanie do ramy o takim samym wymiarze, bez względu na to, czy jest ona drewniana, metalowa czy tapicerowana.

Jak wybrać wygodny materac do sypialni?

Jeśli stoisz przed zakupem materaca 160x200 to koniecznie sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej co najmniej kilka różnych wersji materacy, z podziałem na materiały, z jakich zostały wykonane. Do ich wypełnienia producenci używają najczęściej sprężyn, w tym sprężyn w wariancie multipocket, a także lateksu i pianki termoelastycznej. Każde wypełnienie ma inne właściwości i wpływa na komfort Twojego snu. 

Ważne, aby znaleźć materace do łóżka 160x200, które będą odpowiadały użytkownikom pod względem twardości. A ta może być kilkustopniowa – mamy materace od miękkich, przez średnio twarde aż po twarde materace. Ważne, aby śpiące na nich dwie osoby miały zagwarantowane indywidualne dopasowanie materacu do spania 160x200. Zapewnia im to m.in. 7 stref twardości stosowane przez większość producentów. Są one oddzielne dla głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek oraz stóp.

Wygodne i trwałe materace do Twojego łóżka

Szukasz materaca 160x200, który będzie nie tylko wygodny, ale też trwały? To zrozumiane, że przy tym zakupie sugerujesz się także tym, jak wytrzymały będzie produkt i czy zapewni Ci komfort na dłuższy czas. A ten bierze się przede wszystkim z braku odkształceń – materac sprężynowy 160x200, podobnie jak lateksowy i inne powinien uginać się pod ciałem, a potem wracać na miejsce. W ten sposób jego powierzchnia będzie zawsze idealnie równa.

Co jeszcze wpływa na jakość i wygodę materaca do spania 160x200? To przede wszystkim:

  • pianka antybakteryjna polecana szczególnie alergikom i osobom podatnym na infekcje górnych dróg oddechowych,
  • przewiewna siatka 3D chroniąca przed poceniem się ciała, zapewniająca świeżość,
  • połączenie dwóch rodzajów pianek i/lub stworzenie materaca dwustronnego o różnych stopniach twardości,
  • podział powierzchni – specjalistyczne nacięcia tzw. moletowanie, które dają wrażenie punktowego ucisku na ciało, a tym samym przyjemnego masażu.

Przed zakupem konkretnego produktu koniecznie zapoznaj się z jego specyfikacja techniczną. Dokładnie opisujemy materace do łóżka 160x200, umieszczając w tych opisach nie tylko informację o cenie, ale też zastosowanych przez producenta materiałach czy technologiach.

Sprawdzony materac dla dwóch osób

Materac sprężynowy 160x200, podobnie jak materace z pianki czy lateksu są sprawdzone, oryginalne i w pełni przetestowane. Rekomendowane przez specjalistów, doradców oraz samych użytkowników, którzy mieli już okazję przetestować je w praktyce w zaciszu własnej sypialni. Większość zwraca uwagę na to, jak idealnie materace dopasowują się do krzywizn ciała i sprawiają wrażenie jego otulania. 

Co jeszcze jest ważne to to, że cena naszych produktów jest bardzo zróżnicowana – od tańszych modeli za niecałe 2000 złotych, aż po najdroższe i najbardziej zaawansowane, które kosztują kilka razy więcej. Zapraszamy na zakupy online!