×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 26.04.2024 zostaną dostarczone do 13.05.2024.  

Materace 140x200 cm

Do Twojego łóżka najlepszy okaże się materac 140x200 cm? To powierzchnia gwarantująca wygodny sen. Sprawdź nasze materace sprężynowe i piankowe.

Kupuj wg
Cena
Wysokość

Produkty 5

Produkty 5

Materace do sypialni o wymiarach 140x200 cm

Przygotowaliśmy duży wybór produktów do nowoczesnych sypialni. W naszej ofercie znajdziesz materac 140x200 odpowiedni zarówno do łóżek podwójnych, jak i pojedynczych. Ten uniwersalny rozmiar i konstrukcja sprawdzą się w przypadku ram tapicerowanych, metalowych czy drewnianych. Pamiętaj, że do stworzenia kompletnego zestawu wypoczynkowego potrzebujesz jeszcze pasującego stelaża, gdyż większość łóżek nie posiada go w komplecie.

Szeroka oferta materacy do sypialni o wymiarach 140 na 200 cm

Udostępniamy Ci wiele materaców 140x200 cm, rozumiejąc, że chcesz mieć możliwość wybrania najlepszych, idealnie dopasowanych do swoich potrzeb. Zapewne zainteresują Cię takie modele tak:

  • materac sprężynowy 140x200,
  • materac kieszeniowy 140x200,
  • materac lateksowy 140x200.

Powyższe modele nadają się zarówno do podwójnych łóżek małżeńskich, jak i do mebli pojedynczych, użytkowanych tylko przez jedną osobę. Sprawdź zatem materac dla dziecka 140x200 cm oraz podobny model dla nastolatka. Zadbaj o zdrowy, komfortowy sen swoich najbliższych, który wynika z zastosowania pianki termoelastycznej. Jest to warstwa, która sprawia wrażenie miękkiej i otulającej ciało, ponieważ świetnie dopasowuje się do wszystkich jego krzywizn i załamań. Mając funkcję memory zapamiętuje je, aby każdej kolejnej nocy otulać Cię równie przyjemnie.

Antyalergiczne materace do łóżka – o czym warto pamiętać?

W naszym asortymencie szczególnie istotne miejsce zajmują produkty przeznaczone dla alergików. Są to m.in. antyalergiczne materace dla dziecka 140x200 wyprodukowane z delikatnych materiałów. Ich największą zaletą jest zastosowanie taśmy na obwodzie, która zwiększa cyrkulację powietrza. Tym samym jego wnętrze jest skutecznie chronione przed wilgocią oraz zanieczyszczeniami powstającymi w jej pobliżu – grzybami, bakteriami czy pleśnią

 

Śpij wygodnie – tak, jak lubisz, aby rano wstać rześkim i świeżym, pełnym energii na nadchodzący dzień. Za sprawą materaca 140x200 cm Twój wypoczynek będzie pełnowartościowy, przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Materace do łóżka 140x200 są popularnym wyborem wśród naszych klientów i najlepiej sprawdzają się w mieszkaniach, gdzie sypialnia ma mniejszy metraż. 

Zapraszamy na wygodne zakupy online z dostawą. Realizujemy je na terenie całej Polski, dlatego gdziekolwiek jesteś zamawiaj w SLF24 najlepsze materace 140x200