×

Aby korzystanie ze strony było w pełni możliwe korzysta ona z ciasteczek. Aby zachować zgodność z nową dyrektywą o prywatności, musimy poprosić Cię o zgodę na przetwarzanie cookies. Czytaj więcej

Akceptuję

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 15.06.2024 zostaną dostarczone do 24.06.2024.  

Materace 120x200 cm

Potrzebny Ci komfortowy materac 120x200 cm? Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem – znajdź swój wymarzony produkt i zamów go wygodnie online z dostawą.

Kupuj wg
Cena
Wysokość

Produkty 5

Produkty 5

Materace o wymiarach 120x200 cm

Prezentujemy nowoczesne, maksymalnie komfortowe oraz solidnie wykonane materace 120x200 cm. Są one dedykowane do wyposażenia nowoczesnych łóżek sypialnianych, w miejscach, gdzie liczy się maksymalna wygoda nocnego wypoczynku.

120x200 cm – uniwersalny rozmiar materaca

Taki rozmiar sprawia, że materac 120x200 jest odpowiedni zarówno do sypialni małżeńskich, jak i pokojów nastolatków. Na tej powierzchni wypocznie jedna lub dwie osoby, a każda z nich rano wstanie świeża i rześka. To zasługa konstrukcji, jaką ma materac 120x200. W ofercie są zarówno produkty z wypełnieniem sprężynowym, jak również piankowym czy lateksowym. Poznaj je wszystkie!

Materace dla nastolatków

W naszej ofercie znajdziesz materac 120x200 przeznaczony do łóżek nastolatków. Udostępniamy je w kilku wersjach do wyboru:

  • materac sprężynowy 120x200,
  • materac piankowy 120x200,
  • materac kieszeniowy 120x200,
  • materac lateksowy.

Każdy z nich cechuje się inną konstrukcją, a co za tym idzie twardością. Znajdziesz u nas zarówno materace dla nastolatków lubiących spać na twardej, jak również miękkiej nawierzchni. Niektóre z nich mają kilka warstw – piankę antybakteryjną odpowiadającą za czystość i higienę snu, pokrowiec z jonami srebra o działaniu przeciwgrzybicznym, piankę termoelastyczną visco zapewniającą idealne dopasowanie do kształtu ciała. Co czyni je odpowiednimi dla młodych ludzi? Między innymi fakt, że w zdecydowanej większości są antyalergiczne, a także, za sprawą pianki otulającej ciało z chłodzącymi żelowymi wstawkami idealne do regenerowania mięśni po treningach sportowych. 

Wygodne materace dla dwóch osób – 120 x 200 cm

Potrzebujesz materaca 120x200? W naszej ofercie znajdziesz go w kilku wersjach do wyboru.  Z łatwością dopasujesz wypełnienie nie tylko do rodzaju ramy oraz jej rozmiarów, ale też osobistych preferencji swoich i partnera. To wszystko zasługa solidnego wykonania – materace dla dwóch osób 120x200 są kilkuwarstwowe, dlatego nie odkształcają się i nie deformują. Łatwo można utrzymać je w czystości za sprawą ściąganego pokrowca z warstwą z jonów srebra. 

Największą zaletą produktów z oferty SLF24 jest ich elastyczność. Idealnie dopasowują się do ciała, jego naturalnych krzywizn oraz załamań. Pianka memory zapamiętuje to ułożenie, więc każdej kolejnej nocy czujesz, jakby przyjemnie Cię otulała.

Wolisz materac sprężynowy – mamy coś dla Ciebie

Dla osób, które bardziej niż materace piankowe 120x200 wolą modele sprężynowe mamy dwie propozycje – klasyczne oraz multipocket. W tej drugiej stosuje się zwiększoną ilość sprężyn na tej samej powierzchni i umieszcza się je w niezależnie pracujących kieszeniach. To doskonale oddziałuje na ciało, zapewniając mu sprężyste wsparcie bez skrzypienia i uciskania.

Zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie online. Czekają tu na Ciebie materace 120x200 odpowiednie zarówno do podwójnych łóżek małżeńskich, jak również łóżek dla młodszych domowników – dzieci i nastolatków.