Sofa na metalowych nogach

Sofa w salonie to centralny punkt całego domu. Powinna być nie tylko wygodna, ale również ładnie wyglądać i być wizytówką całego salonu. W ostatnich latach bardzo modnymi stały się sofy na metalowych nóżkach. Są bardzo stylowe i pozwalają na stworzenie aranżacji lekkiej i przyjemnej dla oka.

 

Lekkie sofy do dużych wnętrz

Metalowe nogi w sofach dają efekt lekkości całemu meblu. Pozwalają stworzyć wnętrze, które nie tylko będzie robić wrażenie na wszystkich, ale przede wszystkim będzie funkcjonalne. Cenimy coraz bardziej modele sof i foteli, które łatwo się ustawia i nie dają wrażenie ciężkiego mebla, który ma tylko stać i dać się przestawić. Sofy narożne, kanapy dwuosobowe lub trzyosobowe świetnią sprawdzają się w naszych domach. Są wygodne i przede wszystkim gwarantują całej rodzinie miejsce do odpoczynku. W naszym sklepie nie brakuje sof na metalowych nogach. Bogata kolorystyka to dodatkowy plus, który zagwarantuje Ci, że wybierzesz model idealny dla Ciebie i Twojego mieszkania.

Sofa narożna Covex – nasz narożnik Covex jest świetną propozycją do małego i dużego salonu. Wygląda efektownie, jest bardzo wygodny, a welurowa tkanina obiciowa to symbol klasy i dobrego stylu. Dostępna na metalowych nogach i w bardzo bogatej kolorystyce.

 

Sofa dwuosobowa Gosena – kanapa ta sprawdzi się w pokoju dziennym, w gabinecie, a nawet salonie kosmetycznym. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy cenią sobie prostotę połączoną z elegancją i dobrym gustem.

 

Sofa trzyosobowa Chesterfield Modern – pikowana sofa do dużego salonu. Tak zwykle określany jest ten model sofy. Wykonana z pięknego materiału welurowego i wznoszona na złotych, metalowych nogach. Jest to typowa sofa Chesterfield, ale zdecydowanie lżejszą pod względem formy. 

 

Narożniki na metalowych nóżkach do małych wnętrz

Mały pokój dzienny nie musi być skazany na małą sofę, w której oczywiście nie ma nic złego, ale jak wiemy każdy chce mieć wnętrze przyjazne dla siebie i całej rodziny. Sofy narożne są bardzo wygodne i dają możliwość przyjęcia w domu np. większej liczby osób mając pewność, że nikt nie zostanie bez wygodnego miejsca do siedzenia. Dają poczucie komfortu i funkcjonalności. 

Sofy na metalowych nogach najbardziej pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym i klasycznym. Wyglądają bardzo efektownie i bardzo łatwo dobrać do nich inne artykuły wyposażenia wnętrza. Niedługo w ofercie naszego sklepu pojawią się także nowoczesne dywany, które do takich sof będą idealne.