×

Jasne zestawy wypoczynkowe we wnętrzu - to może się udać! Nasza propozycja...

Jasne zestawy wypoczynkowe we wnętrzu - to może się udać! Nasza propozycja...

Jasne sofy, fotele, zestawy wypoczynkowe… Jedni kochają i mają, inni nie przepadają, a jeszcze inni chcieliby mieć, ale się boją. Dziś skupimy się na tej ostatniej grupie. Na pozór aranżacja salonu, w którym dominuje jasna kolorystyka wydaje się być prosta i ponadczasowa, ale w przypadku doboru idealnego i przede wszystkim jasnego zestawu wypoczynkowe, okazuje się to nie być już takie łatwe. W głowach wielu osób, zaczynają pojawiać się wątpliwości, jeśli chodzi o praktyczność i trwałość takich jasnych mebli. W dodatku, biały czy kremowy narożnik przy dzieciach, jak to? Delikatne fotele przy psie czy kocie? Czy to może się udać? A może!

Jasne sofy i fotele mogą doskonale nadawać się do każdych wnętrz i dla wszystkich domowników, tych małych i dużych, włochatych lub nie. :) Odpowiednio dobrane tkaniny dają nam sporo możliwości: są odporne na ścieranie i plamienie, a także są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Przy wielu z nich wystarczy mokra ściereczka i woda aby usunąć jakiś mankament stworzony przez życie codzienne (tutaj przykład próbek tkanin z SLF24 - KLIK)

Narożnik w odcieniach szarości czy sofa w ciemniejszej tonacji już nie muszą być ostatecznością (w szczególności jeśli za nimi nie przepadamy). W domu nie musi wiać nudą lub szarą praktycznością i możemy śmiało zacząć sięgać po to, co naprawdę nam się podoba.

Jeśli są tu miłośnicy jasnych i pastelowych kolorów we wnętrzach, to specjalnie dla Was przygotowaliśmy inspirację delikatnych modeli sof z Slf24: 

 

Doskonałym przykładem, jak można zaaranżować jasne meble z SLF24 jest ten salon:

 

Tutaj zostały wykorzystane: dwie sofy (KLIK) oraz puf (KLIK

Natomiast nasza propozycja jasnych narożników wraz z SLF24 wygląda następująco:

Jeden z modeli narożnika SLF24 został zaaranżowany tak: 

Jest to model Charles w tkaninie kremowej Fancy 11 (KLIK) 

Powyższe wnętrze jest bardzo jasne i przytulne. W dodatku żyją w nim dzieci oraz pies. Jak twierdzi właścicielka - można spokojnie utrzymać czystość. 

Jasne wnętrza dają nam poczucie spokoju i harmonii. W przeciwieństwie do intensywnych kolorów, beż, biel lub jasny krem nas nie przebodźcowują. W takich wnętrzach możemy stworzyć prawdziwą i przestronną oazę spokoju.

Na zdjęciu fotel (KLIK

Slf24 dba o każdy detal. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ma ogromny dobór tkanin i modeli, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Błyskawiczna realizacja (nawet 14-18 dni) sprzyja podjęciu decyzji, w jakim stylu i w jakich kolorach chcemy zaaranżować własną przestrzeń. 

A Wy co wybieracie?

 

 

 

 

Autorka tekstu: Angelika Jaroniak @ange.likes