×

Monthly Archives: December 2019

 1. Boho święta

  Boho Święta – czym jest i jak wygląda styl boho?

  Styl boho wszystkim kojarzy się ze swobodą dobierania różnych materiałów i wzorów. Niezwykła estetyka wnętrz gdzie nowoczesne meble potrafią współgrać z zabytkowymi dodatkami i tworzą idealną całość. Można tutaj śmiało powiedzieć, że styl boho daje możliwość uwolnienia kreatywności. 

  Czytaj więcej
 2. Czerwona sofa

  Top 5 czerwonych sof

  Jeśli cenisz sobie wyraziste i charakterne wnętrza warto pomyśleć o sofie lub narożniku w kolorze czerwonym. Kolor ten świetnie nadaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu i podkreśla jego styl. Dzięki czerwonej kanapie możesz stworzyć centralny punkt domu, który będzie zachwycał każdego kto do niego wejdzie. Sofy w tych kolorach w ostatnich latach stały się symbolem klasy i elegancji. 

  Czytaj więcej
 3. Świąteczny salon

  Świąteczny salon – jak przygotować pokój dzienny do Świąt Bożego Narodzenia

  Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy każdy chce, aby w jego domu panował miły, ciepły i prawdziwie świąteczny klimat. Poszukujemy ciekawych dekoracji, marzą nam się zmiany w pokoju dziennym i myślimy np. o zmianie sofy lub nowych krzesłach do jadalni, czy kuchni.

  Czytaj więcej
 4. świąteczny stół

  Boże Narodzenie - pomysł na świąteczny stół w jadalni

  Boże Narodzenie to radosny czas. Wspólne chwile spędzone z rodziną, wesołe biesiadowanie przy stole i piękne melodie świąteczne, które rozbrzmiewają w całym domu. To także zapach pieczonych pierników i szelest papieru do pakowania prezentów. My w tym roku postanowiliśmy przygotować serię świątecznych inspiracji i tak zaczynamy od stołu świątecznego oraz kilku propozycjach krzeseł.

  Czytaj więcej
 5. Sofy do poczekalni

  Sofa do poczekalni lub recepcji. Jaki produkt wybrać?

  Stylowa i wygodna sofa to bardzo ważny element naszego miejsca pracy. Jest wizytówką biura i całej firmy. Musi być wygodna, ale także musi pełnić funkcję reprezentacyjną. Modna tapicerka, ciekawy kształt, a także kolor to najważniejsze aspekty na które warto zwrócić uwagę podczas wyboru sofy. Jeśli stoisz przed wyborem kanapy do gabinetu lub poczekalni przeczytaj nasz artykuł w którym podpowiemy jaki mebel powinien stanąć w Twojej pracy.

  Czytaj więcej