×

Informujemy, że wszystkie złożone i opłacone zamówienia do 22.09.2023 zostaną dostarczone do 02.10.2023.  

Sofy i fotele odporne na zwierzęta. Jaki model mebla i materiał obiciowy wybrać? 

Sofy i fotele odporne na zwierzęta. Jaki model mebla i materiał obiciowy wybrać? 

Przygotowaliśmy ten tekst specjalnie na Wasze życzenie. Dostawaliśmy i dostajemy nadal każdego dnia mnóstwo zapytań o meble, które mają mocne tkaniny odporne za zadrapania Waszych zwierzaków. Postaramy się, aby artykuł ten zawierał jak najwięcej przydatnych dla Was informacji na temat wytrzymałości naszych tkanin przy danych sofach i fotelach.

Jaką sofę i fotel wybrać do salonu w którym mieszkają także zwierzęta? 

To pytanie nie jest łatwe ponieważ wszystko zależy od tego czy nasi czworonożni przyjaciele są niesfornymi zwierzakami, czy raczej słuchają się swoich właścicieli. Jeśli Wasz zwierzak lubi gryźć i psocić to żadna nawet najmocniejsza tkanina nie poradzi sobie z takim przeciwnikiem. Jeśli zaś pies czy też kot ma łagodny sposób bycia bez problemów wybierzesz u nas sofę, która jest wytrzymała na mocne pazurki zwierząt i co ważne łatwo się je czyści np. z sierści. Podobnie jest z fotelami.

Welur – modny i zarazem bardzo praktyczny

Bez wątpienia sprawdzi nam się tutaj welur, który nie tylko ma wysoką klasę ścieralności , ale przede wszystkim gwarantuje nam, że nawet kiedy zwierzak np. kot wbije pazury w obicie sofy  - tzw. Oczko, czy tez dziura nie będzie dalej się powiększać.

Sofa trzyosobowa Covex – welurowa kanapa to gwarancja w tym przypadku nie tylko trwałości mebla przy zwierzętach. To także pewność , że nasze wnętrze będzie wyglądać elegancko i bardzo designersko. Ma miękkie siedzisko i bardzo wygodne oparcie. Tkanina welurowa odporna jest na zadrapania kotów i psów, a do tego wysokie nóżki kanapy które ułatwiają np. odkurzanie trudno dostępnych miejsc pod meblem.

Sofa dwuosobowa Demure – ta kanapa podbija serca ponieważ jest bardzo oryginalna w swojej formie i niesamowicie praktyczna jeśli chodzi o jej czyszczenie. Pierwszy plus to drewniane, wygodne podłokietniki. Kolejna to na pewno luźne poduszki które łatwo odkurzyć i wyczyścić. No i na końcu tkanina welurowa która jest niesamowicie odporna na pazurki np. kota. Bogata kolorystyka i możliwość dobrania do sofy dwuosobowej np. tapicerowanego fotela.

Fotel tapicerowany Ducon Velvet – ulubiony model od wielu lat, sprawdza się zawsze i wszędzie. Welurowa tapicerka sprawdzi się przy kotach i psach. 

Fotel na metalowej ramie Foxe podobnie jak poprzedni fotel ma miły w dotyku welurowy materiał, który nie będzie zaciągał się o np. koci pazur. Bogata kolorystyka tej tkaniny pozwala wybrać mebel, który odmieni niejedno wnętrze.

Skóra ekologiczna – łatwa do utrzymania w czystości i do tego znana wszystkim od lat

Zachowanie czystości mebli, a także całego mieszkania to chyba najważniejsza kwestia przy zwierzakach w domu. Częste odkurzanie, mycie podłogi a także zabezpieczanie sofy, fotela w domu jest często wręcz obowiązkowe. A co jeśli wybierzemy tkaninę, która wymaga od nas tylko pielęgnacji wilgotną ściereczką? Wiemy od Was, że ta opcja kanapy z takim pokryciem jest super wyborem. Nasza oferta to także sofy i narożniki obite skórą ekologiczną.

Sofa trzyosobowa Grace – miękka sofa na wysokich nóżkach wyglądać będzie bardzo oryginalnie. Ma ciekawe pikowania z przeszyciem na oparciu, a jej podłokietniki są bardzo szerokie co daje gwarancję komfortu użytkowania całego mebla. 

Narożnik prawy Enigma – bez wątpienia wyjątkowy mebel wypoczynkowy do dużych i małych salonów, który ma ciekawe przeszycia na siedzisku i wygodne luźne poduszki oparciowe . Ten nowoczesny mebel pozwoli zadbać o komfort wszystkich domowników, ale także zapewni trwałość i łatwe utrzymanie w czystości tapicerki obiciowej. Dostępny jest w kilku kolorach. 

Nowoczesny fotel ze skóry ekologicznej Sutton – skrzyżowane nogi w tym modelu są dość charakterystyczne. Do tego dochodzi pikowane oparcie i dość ciekawie wyprofilowane oparcie z siedziskiem.

Skóra ekologiczna jest odporna na przetarcie i zabrudzenia, a co najważniejsze bardzo prosta w czyszczeniu. Wystarczy tak naprawdę woda i miękka ściereczka. Materiał ten jest bardzo przez Was lubiany, ponieważ sprawdza się nie tylko w domu w którym mieszkają czworonogi, ale również w gabinetach i biurach.

Komfort domowników na pierwszym miejscu

Chcielibyśmy podsumować nasz artykuł i nasuwa nam się ważna myśl. Wybierając meble do domu, czy mieszkania w którym członkiem rodziny jest pies lub kot nie możemy kierować się tylko i wyłącznie kanapą czy fotelem spełniającym oczekiwania naszego czworonoga. Nasz komfort jest pierwszorzędny i pamiętajmy  o tym, aby kierować się swoimi oczekiwaniami co do sofy w salonie. Z nami uda Wam się połączyć piękne z pożytecznym.