×

Musztardowe sofy - jakie dobrać do nich dodatki

musztardowe sofy

Jeszcze kilka lat temu nikt nie pomyślałby, że kolorowe sofy będą tak popularne i chętnie wybierane przez klientów. Kolory czerwone, niebieskie czy miodowe zarezerwowane były dla dodatków np. poduszek, zasłon itp. Najczęściej kupowaliście szare sofy i sofy w kolorze butelkowej zieleni. Rzadko decydowaliście się na musztardowe sofy. Być może wynikało to z przyzwyczajenia do stonowanych kolorów i takich, które przyjęły się dawno i sprawdzają się w każdym wnętrzu.

Musztardowe sofy - symbolem dobrego gustu 

Sofa w kolorze musztardowym jest niesamowicie ciekawa i można dzięki niej stworzyć wnętrze ze smakiem. Pomieszczenie gdzie staje kanapa w odcieniu miodowym jest na pewno wesołe i bardzo żywe. Narożniki i sofy w tym kolorze sprzedają się coraz częściej i bardzo cieszy nas fakt, że nie boicie się kolorów i stawiacie na oryginalność i nietuzinkowość.
Kolorowe kanapy są symbolem dobrego gustu. Wszechobecna szarość wciąż króluje, ale z miesiąca na miesiąc nasze statystyki rosną i widzimy jak zwiększa się popularność sof np. w kolorze musztardowym, czerwonym czy niebieskim.

 

W tym wpisie zaproponujemy musztardowe sofy trzyosobowe i kanapy narożne.

Narożnik prawy Covex – Wasz ulubiony model narożnej sofy. Cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swój klasyczny, a zarazem nowoczesny design. Proste poduszki siedziskowe i oparciowe, a do tego bardzo miękkie i wygodne. Dzięki tym cechom łatwo wykorzystać sofę w salonach o różnych stylach. Narożnik na metalowych nogach to klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody.

 

Sofa trzyosobowa Karin – ten model w kolorze musztardowym wygląda obłędnie. Sofa na oryginalnych, drewnianych nogach pozwala na wykorzystanie jej w eleganckich salonach, biurach, a nawet salonach kosmetycznych. Mocne pikowania i delikatne zdobienia wyglądają bardzo efektownie i daje niesamowity efekt we wnętrzu. Sofa dla trzech osób w miodowym kolorze to zdecydowanie strzał w dziesiątkę jeśli marzysz o oryginalnym salonie w stylu glamour

 

Sofa dla trzech osób Slenderwelurowa kanapa to hit tego roku. Niedoceniony materiał welurowy wrócił na salony i cieszy się tak samo dużym zainteresowaniem jak te kilka i kilkanaście lat temu. Wygląda oryginalnie we wnętrzu i sofy wykonane właśnie w tej tkaninie są reprezentatywne i bardzo podkreślają styl i charakter wnętrza. Miodowy odcień sofy Slender to idealna propozycja do centralnego punktu w domu. Z pewnością nada wnętrzu elegancji i będzie wizytówką całego domu. Kwintesencją są proste, ale jakże modne przeszycia na oparciu sofy.

 

 

Jakie wybrać dodatki do musztardowych kanap?

Do miodowych sof pasować będą takie kolory jak czerwień, butelkowa zieleń i szarość. Z obserwacji naszych klientów i ich realizacji salonów widzimy, że łączycie musztardową sofę z czerwonymi poduszkami i niebieskimi zasłonami. Miodowa kanapa na tle szarej ściany i do tego poduszki w butelkowej zieleni. Tak naprawdę wszystko to kwestia gustu, ale warto kolory jasne przełamywać ciemnymi i odwrotnie. Wnętrze nie może być nudne i fajnie jeśli zaskakuje nie tylko domowników, ale także naszych gości.