Monthly Archives: February 2021

 1. Minimalizm we wnętrzu – na co zwrócić uwagę?

  Minimalizm we wnętrzu – na co zwrócić uwagę?

  Minimalizm coraz częściej staje się synonimem połączenia elegancji i prostoty. Jego charakterystyczną cechą jest brak wielości przedmiotów oraz klasyczna paleta kolorów z bardziej wyrazistymi akcentami. Minimalizm to także eleganckie i nie rzucające się dodatki. Przyjrzyjmy się bliżej temu młodemu stylowi aranżowania wnętrz.

  Czytaj więcej »
 2. Kolorowe pufy do salonu – przegląd najpopularniejszych modeli

  Kolorowe pufy do salonu – przegląd najpopularniejszych modeli

  Pufa do salonu to bardzo często alternatywa dla krzeseł lub foteli albo stylowy dodatek w aranżacji salonu. Pufy to również wygodny mebel wypoczynkowy. Ich historia sięga XVII-tego wieku. Ponoć powstała dzięki… rzuceniu na taboret poduszki. Dzisiaj jest jednym z najwygodniejszych mebli do siedzenia.

  Czytaj więcej »
 3. Top 5 wygodnych krzeseł do jadalni. Wspólne posiłki mają magiczną moc

  Top 5 wygodnych krzeseł do jadalni. Wspólne posiłki mają magiczną moc

  Pokój stołowy to często nie tylko miejsce w domu, w którym jemy, ale również centrum towarzyskie gospodarstwa. W jadalni przyjmujemy gości, urządzamy romantyczne kolacje lub odbywamy poważne rozmowy. Warto zadbać, by ten pokój wyglądał pięknie, będąc jak najbardziej funkcjonalnym. Zadaniem jadalni jest również pomieszczenie większej ilości osób. Dobrze zadbać, by krzesła w jadalni były piękne i wygodne, więc jakie krzesła do jadalni wybrać?

  Aranżacje wnętrz jadalni

  Projektując aranżację jadalni, warto zastanowić się, gdzie chcemy ustawić stół – w centrum, pod oknem, czy jako wyspę obok aneksu kuchennego. Jako wyspa w nowoczesnym wnętrzu świetnie sprawdzi się stół wokół którego ustawimy oryginalnie wyglądające krzesła. Gdy planujemy wyspę jadalną w dużej kuchni idealnym rozwiązaniem będą

  Czytaj więcej »
 4. Jak kupować bezpiecznie meble przez internet krok po kroku?

  Jak kupować bezpiecznie meble przez internet krok po kroku?

  Zakupy przez internet są sposobem na znalezienie wymarzonego prezentu dla bliskiej osoby, obejrzeniem filmu na ulubionej platformie czy kupieniem sofy albo łóżka. Teraz w czasie pandemii COVID-19 zakupów prawie już nie robimy stacjonarnie. Przez internet zaczęliśmy kupować wszystko od ubrań po meble. Jak kupić wymarzone meble online?

  Czytaj więcej »