Monthly Archives: November 2020

 1. Welurowe krzesła do jadalni - jakie wybrać?

  Welurowe krzesła do jadalni - jakie wybrać?

  Aranżując mieszkanie czy dom wielu osobom zależy na tym, by jadalnia była centrum towarzyskim ich życia rodzinno-towarzyskiego. Szukając krzeseł do jadalni, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, np. obicia, kształt, wysokość. Jakie krzesła wybrać? Bardziej nowoczesne bez obicia, czy z welurowym obiciem? A może w jak najbardziej minimalistycznym stylu?

  Czytaj więcej »
 2. Beżowe sofy retro - jakie modele sprawdzą się w klasycznym salonie?

  Beżowe sofy retro - jakie modele sprawdzą się w klasycznym salonie?

  Styl retro ma swój niepowtarzalny urok pełen kontrastów z nutką tajemniczości. Beż jest lubianym kolorem w klasycznych aranżacjach. Świetnie dopasowuje się i do kontrastowych, ostrych kolorów na ścianach i do stonowanych jasnych, delikatnych odcieni. Jasne meble i sofa w kontrastowych kolorach lub beżowa będą doskonałe do klasycznej aranżacji.

  Czytaj więcej »
 3. Jasne sofy do nowoczesnego salonu - jakie modele sprawdzą się w minimalistycznym lub skandynawskim wnętrzu?

  Jasne sofy do nowoczesnego salonu - jakie modele sprawdzą się w minimalistycznym lub skandynawskim wnętrzu?

  Salon to reprezentacyjna część każdego mieszkania, w której przyjmujemy gości a także odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną. Warto zadbać, by miejsce do wypoczynku było komfortowe, przytulne i gustowne. Styl nowoczesny na dobre rozgościł się w naszych wnętrzach. Styl skandynawski jest podobny, choć bardziej subtelny i charakterystyczny. 

  Czytaj więcej »