×

Monthly Archives: October 2020

 1. Jakie meble wybrać do ogrodu zimowego? Nasze propozycje.

  Jakie meble wybrać do ogrodu zimowego? Nasze propozycje.

  Ogród zimowy wszystkim kojarzy się z dużą ilością roślin, przestrzenią, a przede wszystkim z miejscem, które ma być strefą relaksu w jesienno- zimowe dni. Dla nas to także miejsce w którym nie może zabraknąć komfortowej kanapy i fotela np. do czytania ulubionych książek.

  Czytaj więcej
 2. Sofy z elementami drewnianymi - polecane modele

  Sofy z elementami drewnianymi - polecane modele

  Tapicerowane sofy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Miękkie tkaniny, miłe w dotyku, bogaty wybór jeśli chodzi o kolorystykę i co ważne dbałość o szczegóły. To tylko kilka najważniejszych cech naszych kanap. Dzisiejszy wpis będzie o tym ostatnim wymienionym przez nas aspekcie – mianowicie dbałości o  detale, które tak naprawdę często robią  niesamowity efekt we wnętrzu.

  Czytaj więcej
 3. Sofy i fotele w kolorze pudrowego różu

  Sofy i fotele w kolorze pudrowego różu

  Meble wypoczynkowe w salonie to najważniejsze elementy w tym pomieszczeniu, które zawsze skupiają na sobie najwięcej uwagi podczas urządzania pokoju. Nic dziwnego w końcu pokój dzienny  to idealne miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Możemy w nim także odpoczywać  i relaksować się. Dostajemy każdego dnia od Was mnóstwo zapytań jakie kolory mebli są teraz najbardziej popularne i co wybrać do wypoczynku. Zawsze jesteśmy obiektywni, ale nasze statystyki nie kłamią i tak w ostatnim czasie najwięcej sprzedajemy sof i foteli w kolorze pudrowego różu. To właśnie ten wpis będzie w pełni poświęcony  kanapom w odcieniach różu.

  Czytaj więcej
 4. Duży wygodny narożnik do salonu - jaki wybrać

  Duży wygodny narożnik do salonu - jaki wybrać

  Duża kanapa w domu to komfort i gwarancja tego, że nigdy nie zabraknie miejsca dla naszych gości. Naszą strefę komfortu może tworzyć sofa trzyosobowa i fotel lub sofa dla dwóch osób i dwa wygodne tapicerowane fotele. Opcji jest dużo. Wszystko zależy od naszych przestrzeni i preferencji.

  Czytaj więcej