Monthly Archives: September 2020

 1. Jaki mechanizm rozkładania sofy lub narożnika wybrać?

  Jaki mechanizm rozkładania sofy lub narożnika wybrać?

  Kiedy stoimy przed wyborem sofy do  pokoju dziennego lub gościnnego zastanawiamy się na co zwrócić uwagę. Czy nowoczesny design i modna tkanina wystarczy? Z pewnością te aspekty są bardzo ważne, ale mamy dla Was dobrą informację, ponieważ można dołożyć do tego jeszcze funkcjonalność i mieć w domu mebel idealny. To wszystko znajdziecie w naszym sklepie i właśnie o takich sofach będzie dzisiejszy wpis – modne i funkcjonalne kanapy na każdą kieszeń.

  Czytaj więcej »
 2. Sofy z oparciem z poduszek - polecane modele

  Sofy z oparciem z poduszek - polecane modele

  Sofa w salonie powinna być przede wszystkim wygodna. To na niej spędzamy wolne chwile po pracy. Kiedy odwiedza nas rodzina i przyjaciele także na kanapie będziemy wspólnie z nimi spędzać ten czas. Stojąc przed wyborem mebli wypoczynkowych mamy wiele wątpliwości i pytań, a najczęściej zadawane to „czy mogę kupić sofę wygodną reprezentatywną i jedocześnie funkcjonalną?”

  Czytaj więcej »
 3. Żółte i musztardowe narożniki do salonu

  Żółte i musztardowe narożniki do salonu

  Żółty kolor wszystkim kojarzy się ze słońcem. Daje poczucie bezpieczeństwa, ciepła i świetnie potrafi podkreślić charakter mieszkania. Dzisiejszy wpis poświęcimy sofom i narożnikom, które w kolorze żółtym i musztardowym prezentują się zjawiskowo i odmieniają każde wnętrze. Zauważyliśmy, że zainteresowanie właśnie tymi kolorami wzrosło w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Cieszymy się ponieważ warto stawiać na kolor i nie bać się eksperymentować podczas aranżacji salonu, czy też całego mieszkania.

  Czytaj więcej »