×

Monthly Archives: August 2020

 1. Pikowane sofy glamour

  Pikowane sofy glamour

  Styl glamour – czym się charakteryzuje?

  Styl glamour wszystkim kojarzy się z szykownością, błyszczącymi elementami, połyskującymi tkaninami i nietuzinkowymi kształtami. Nie ma tutaj miejsca na prostotę i minimalizm. Jednak warto pamiętać, że szybko z glamour może zrobić się kicz –kiedy? Kiedy nie wyczujemy tej granicy i zapomnimy o estetyce i odpowiednim doborze mebli i dodatków.

  Czytaj więcej
 2. Narożniki w żywych kolorach - nasze propozycje

  Narożniki w żywych kolorach - nasze propozycje

  Kolorowe sofy podkreślą styl i nadadzą wnętrzu charakteru

  Czytaj więcej
 3. Beżowa sofa. Jaką kanapę w odcieniach beżu wybrać do nowoczesnego salonu.

  Beżowa sofa. Jaką kanapę w odcieniach beżu wybrać do nowoczesnego salonu.

  Wybór sofy do pokoju dziennego to temat dość trudny. Wiemy to z Waszych relacji i z rozmów jakie przeprowadzamy każdego dnia z naszymi klientami. Pytacie co jest teraz modne, na co zwracać uwagę przy zakupie. Mnóstwo pytań na które staramy się odpowiedzieć , ale dodatkowo postanowiliśmy napisać kilka słów o kolorach jakie najczęściej wybieracie mianowicie wszystkie odcienie beżu.

  Czytaj więcej
 4. Narożniki bez poduszek – nowoczesne rogówki do salonu

  Narożniki bez poduszek – nowoczesne rogówki do salonu

  Salon to centralny punkt domu, który musi się wyróżniać i zaskakiwać nie tylko naszych gości i przyjaciół, ale także samych domowników – za każdym razem kiedy zechcą spędzać w nim czas. Wygodna kanapa to podstawowy meble, bez którego to miejsce nie mogłoby spełniać swojej funkcji. Oferta naszego sklepu daje wiele możliwości i oprócz sof trzyosobowych i dwuosobowych do pokojów dziennych mamy także komfortowe i modne narożniki.

  Czytaj więcej