Monthly Archives: June 2020

 1. Sofy z przeszyciami na oparciu - polecane modele

  Sofy z przeszyciami na oparciu - polecane modele

  Nasze sofy tworzone są z ogromną dbałością o każdy detal. Siła tkwi w szczegółach i dążymy za tą myślą, dzięki czemu powstają tak piękne meble, które wpisują się w Wasze gusta. Dzisiejszy wpis poświęcimy sofom z przeszyciami, które są niesamowicie eleganckie i przy tym bardzo wygodne.

  Czytaj więcej »
 2. Sofy na metalowych nogach – top 5 produktów

  Sofy na metalowych nogach – top 5 produktów

  Kiedy decydujemy się na remont lub małe przemeblowanie salonu rozpoczynamy poszukiwania w pierwszej kolejności wygodnej sofy. To właśnie ten mebel jest punktem centralnym tego pomieszczenia i każdy uważa, że bez kanapy pokój dzienny nie może pełnić swojej funkcji.

  Czytaj więcej »
 3. Narożnik do 2500zł. - nasze propozycje

  Narożnik do 2500zł. - nasze propozycje

  Kiedy stoimy przed wyborem narożnika kierujemy się kilkoma ważnymi aspektami. Nowoczesny design, komfort użytkowania oraz cena. W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy sofy narożne do 2500 zł, które są niesamowicie wygodne i pozwalające urządzić wnętrze ze smakiem.

  Czytaj więcej »
 4. Sofy Chesterfield - aranżacje, produkty, inspiracje

  Sofy Chesterfield - aranżacje, produkty, inspiracje

  Sofa Chestrefield jest wszystkim dobrze znana. Bardzo charakterystyczna, z mocnym pikowaniem, miękkim siedziskiem i wygodnym oparciem. Angielski styl jest dość często przez Was wybierany i cieszymy się ponieważ w naszej ofercie mamy wiele modeli sof typu Chestrefield i jesteśmy z nich naprawdę dumni. Łączymy klasykę z lat 50-60 z nowoczesnością i każdy model kanapy w ty stylu jest hitem.

  Czytaj więcej »