×

Monthly Archives: April 2020

 1. Narożnik styl loft

  Sofy i fotele 2020. Nowości w ofercie mebli na sezon wiosna/lato 2020.

  Za oknem pogoda rozpieszcza nas wszystkich. Wiosna i lato to nasze i Wasze ulubione pory roku. Nie tylko ze względu na pogodę, ale też czujemy się znacznie lepiej kiedy za oknem świeci słońce. Mamy chęci do działania, zmieniamy swoją przestrzeń. Remontujemy i zmieniamy ustawienie mebli, a także wymieniamy kanapę na nową. Wszystko to po to, aby odświeżyć wnętrze móc cieszyć się każdą chwilą w nim spędzoną.

  Czytaj więcej
 2. narożnik z funkcją spania

  Jak połączyć pokój dzienny z sypialnią?

  Decydując się na małe mieszkanie musimy mieć świadomość, że bez dobrego planu nie stworzymy funkcjonalnego wnętrza. Rozmawiamy z Wami bardzo często na temat tego jak radzicie sobie z doborem mebli do małych i dużych wnętrz. Otrzymujemy od Was zdjęcia na których pokazujecie nam jak urządziliście małą kawalerkę i połączyliście pokój dzienny z sypialnią. Świetnie radzicie sobie z aranżacją salonu, który ma być jednocześnie strefą komfortu w dzień i sypialnią w nocy. Wszystko to zasługa narożnikom z funkcją spania i łóżkom sypialnianym w wielu rozmiarach, które dostępne są w naszym sklepie.

  Czytaj więcej
 3. Różowa sofa trzyosobowa

  Sofy trzyosobowe - polecane modele

  Pokój dzienny to pomieszczenie, które wywołuje najwięcej emocji podczas urządzania i całej jego aranżacji. Nic dziwnego w końcu jest takie przekonanie wśród  wszystkich że salon to wizytówka całego domu i musi być on wyjątkowy pod każdym względem. Tylko co kryje się pod słowem „wyjątkowy” ? 

  Czytaj więcej
 4. Sofa do kawalerki

  Sofa do kawalerki - jaki model sofy sprawdzi się na małej powierzchni mieszkalnej?

  Urządzenie małego mieszkania to nie lada wyzwanie. Mała przestrzeń jest bardzo wymagająca i dobór mebli musi być tutaj dobrze przemyślany. Dzisiejszy wpis poświęcony będzie charakterystyce kilku sof, które idealnie sprawdzą się w kawalerkach.

  Czytaj więcej
 5. Tapicerowane meble

  Tapicerowane meble - jaki materiał będzie najlepszy dla Twojej kanapy?

  Stojąc przed wyborem sofy do salonu zwracamy uwagę nie tylko na nowoczesny design i komfort. Skupiamy się przede wszystkim na rodzaju tkaniny jakim obita jest kanapa. Dzisiejszy wpis poświęcimy właśnie tkaninom jakie preferujemy do wykonywania naszych mebli. Opiszemy ich właściwości, struktury i zrobimy krótką analizę który materiał będzie idealny do domu, a który do biura, gabinetu czy poczekalni.

  Czytaj więcej
 6. Narożnik na nóżkach

  Narożniki na nóżkach - jaką rogówkę wybrać do salonu?

  Najchętniej kupowaną sofą do salonu jest sofa narożna na metalowych lub drewnianych nogach. To przede wszystkim komfort, ale także funkcjonalność i gwarancja, że salon będzie zapraszał domowników i naszych gości do odpoczynku.

  Czytaj więcej