×

Monthly Archives: March 2020

 1. Zielony narożnik

  Zielony narożnik - propozycje narożnych kanap w odcieniach zieleni

  Wnętrze nie musi być nudne. Wystarczy, że wybierzesz dla siebie i swojej rodziny kanapę narożną w ciekawym kolorze. W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy kilka naszych zielonych narożników, które według Was są świetną propozycją do małych i dużych salonów.

  Czytaj więcej
 2. Granatowe fotele

  Granatowy fotel – niebanalne wyposażenie wnętrza

  Salon jest miejscem wyjątkowym. To w nim spędzamy większość czasu. Odpoczywamy, spotykamy się z przyjaciółmi, cieszymy się chwilami spędzonymi z najbliższymi. Ważne, aby to pomieszczenie było nie tylko wyjątkowe pod względem wyglądu, ale także funkcjonalne.

  Granatowy fotel – to właśnie o nim dziś będziemy mówić. Zdecydowaliśmy się napisać o nim kilka słów i zaproponować kilka modeli naszych atramentowych foteli, które najchętniej kupujecie.

  Czytaj więcej
 3. Fotel do sypialni

  Fotel do sypialni – czyli jak urządzić funkcjonalny pokój sypialniany

  Sypialnia zarówno w małym i jak i dużym mieszkaniu powinna być uporządkowana i bardzo funkcjonalna. To miejsce w którym mamy odpoczywać, regenerować siły, wyciszać się i cieszyć chwilą dla siebie. Aranżując sypialnię skupiamy się przede wszystkim na wygodnym łóżku tapicerowanym. Niewielu z nas pomyśli o wygodnym fotelu, który w sypialni również świetnie się sprawdza i według nas jest bardzo potrzebny.

  Czytaj więcej
 4. pikowane sofy

  Pikowane sofy - jaki model wybrać do salonu?

  Kiedyś ktoś nam powiedział, że temat zakupu sofy do salonu to temat rzeka. Niekończąca się opowieść, która jest ciekawa, ale może też zawrócić w głowie. Urządzając pokój dzienny skupiamy się na strefie komfortu, która ma być wyjątkowa pod każdym względem. Wygodna kanapa to najważniejszy mebel w tym pomieszczeniu i ważne, aby jej zakup był przemyślany. 

  Czytaj więcej