Szanowni Klienci! W związku z okresem przedświątecznym oraz bardzo dużą ilością zamówień, którą otrzymaliśmy w najbliższym czasie, informujemy, że tylko zamówienia złożone i opłacone w terminie do 9 grudnia 2018 r. powinny zostać dostarczone jeszcze przed Świętami. .

O nas

Smart Line Furniture 24- jesteśmy firmą handlową działającą na rynku międzynarodowym, oferującą szeroką gamę wyrobów firm meblarskich po okazjonalnych, hurtowych cenach. Dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen. Kosztuje to nas nie lada fatygi, jednakże pragniemy wystąpić naprzeciw dzisiejszym realiom i wymaganiom. Nieustanne negocjacje, bezpośrednie kontakty z dużymi producentami, ciągłe poszukiwania i polowanie na okazje- oto osie naszych zmagań. Chcąc niwelować dodatkowe koszty stworzyliśmy sklep internetowy dostępny całą dobę dla Was. Od dziś macie Państwo dostęp do wysokiej jakości mebli po okazyjnych cenach. W naszym sklepie idea, że jedynie drogi produkt posiada wysoką jakość traci sens, bo naprawdę można taniej i lepiej- wystarczy chcieć!
 Oferujemy wyłącznie fabrycznie nowe meble z aktualnych kolekcji producentów- nie sprzedajemy końcówek serii czy też mebli używanych. Zachowujemy najwyższy poziom usług, maksymalnie skracamy czas od momentu zakupu do momentu dostawy, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych i logistycznych. Korzystamy jedynie z usług doświadczonych firm spedycyjnych- nasz klient nie musi się obawiać, że jego sofa, czy też krzesło zostaną dostarczone z dużym opóźnieniem, zniszczone i sfatygowane. Dokładamy wszelkich starań byśmy mogli zasłużenie szczycić się wysoką oceną oferowanych przez nas usług i produktów- 100 % satysfakcji.