info@slf24.pl

 tel: 882 012 105 (8-18 , pn-pt)

Formy wysyłki

TRANSPORT SLF24.pl

 

DOSTAWA – SOFY, FOTELE, ŁÓŻKA

Wszystkie produkty z naszej oferty dostarczane są do klienta w ciągu 14 dni (10 dni roboczych). Termin ten jest liczony od momentu otrzymania płatności. Do większości zakupionych u nas towarów nie doliczamy kosztów transportu, za wyjątkiem specjalnych ofert promocyjnych, gdzie koszt transportu podany jest przy produkcie.


Dbając o komfort naszych klientów, towar wysyłamy za pośrednictwem profesjonalnej firmy transportowej, która od wielu lat specjalizuje się
w dostawie przesyłek wielkogabarytowych do domu.

Transport zamówionego towaru odbywa się specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.  

Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarcza mebel pod wskazany adres, wnosi go niezależnie od piętra i gabarytu, następnie starannie rozpakowuje w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.

Dostarczony produkt ustawiany jest zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu, natomiast wszystkie zbędne opakowania wyrzucane są do odpowiedniego pojemnika komunalnego.

DOSTAWA POD WSKAZANY ADRES


DWUOSOBOWY ZESPÓŁ


WNIESIENIE NIEZALEŻNIE OD PIĘTRA


ROZPAKOWANIE I OKAZANIE TOWARU


USTAWIENIE WE WSKAZANYM MIEJSCU


WYRZUCENIE ZBĘDNYCH OPAKOWAŃ

 

 

Dodatkowo każdy transport obejmuje następujące usługi :

 

System powiadomień mail/SMS
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu.

Dostęp do Panelu Klienta
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.


DOSTAWA – KRZESŁA

Wszystkie krzesła z naszej oferty dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.